Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

دانلود آخرین نسخه سیستم عامل ویندوز Microsoft Windows 10

دانلود آخرین نسخه سیستم عامل ویندوز Microsoft Windows 10

Microsoft Windows 10 Enterprise Version 1703 March-2017

 

سیستم عامل Windows 10 به عنوان آخرین نسخه ویندوز توسط Microsoft معرفی شد . مایکروسافت با نادیده گرفتن نسخه 9 از ویرایش ویندوز نام 10 را بر روی سیستم عامل خود گذاشته است. علت این نامگذاری به گفته جف آتوود مدیر تیم برنامه نویسی مایکروسافت تشابه اسمی است که با ابتدای نام های ویندوز 95 و 98 بوجود آمده است . سخت افزار مورد نیاز برای اجرای سیستم عامل ویندوز 10 به گفته سازندگان تغییری نسبت به Windows 8.1 نداشته است و شما می توانید بدون نیاز به ارتقا آن را نصب کنید .

تغییرات بسیار گسترده‌ای در Windows 10 نسبت به نسخه‌ی قبلی ویندوز صورت گرفته است که فعلاً جزئیات آن در دسترس نیست ولی مواردی مانند «Multi-desktop» یا «میزکار چندگانه» و بازگشت Start Menu محبوب اولین تغییراتی هستند که به چشم می‌خورند؛ اضافه شدن چندین برنامه دیگر Metro و همگام بودن تمامی نرم افزارها با یکدیگر از جمله تغییراتی هستند که به محیط کاربری Metro اضافه شده‌اند.

Windows 10 از نظر ظاهری بسیار شبیه Windows 8.1 است ولی عملکرد و کارایی آن بهبود یافته است، هسته ویندوز به طور وسیعی تغییر پیدا کرده و بسیاری از مشکلات Windows 8 برطرف گردیده است؛ مایکروسافت با ارائه Windows 10 امیدوار است تا بتواند بار دیگر موفقیت Windows XP و Windows 7 را کسب کند.

 


سیستم‌عامل Microsoft Windows 10

خرید سیستم‌عامل Microsoft Windows 10

کامل ترین نسخه و به همراه فعال ساز

در یک دیسک فقط 2,500 تومان

 
Windows 10
 
 

 Microsoft Windows 10 Enterprise Version 1703 March 2017

 
 
 

 

 

 

 

نظرات

  • سلام ویندوز نصب کردم هیچ مشکلی نداره ولی فایل هایی که دانلود میکنم اصلا ستاپشو بالا نمیاره چه بازی باشه چه برنامه علتش چیه؟؟؟
    • درود. برین به قسمت Control Panel - All Control Panel Items - User Accounts و بعد به قسمت change user account control settings و اهرم را بر روی never notify قرار بدین ببین مشکل حل میشه یا نه

ارسال نظر