دانلود مراسم 89th Academy Awards - اسکار 2017

دانلود مراسم 89th Academy Awards - اسکار 2017
مراسم The OSCARS 2017 به همراه فرش قرمز و لیست کامل برندگان

 

هشتاد و نهمین مراسم جوایز اسکار یا همان 89th Academy Awards و به اختصار The Oscars 2017 ، توسط آکادمی علوم و هنرهای سینما (اَمپاس) و به افتخار بهترین فیلم‌های سال ۲۰۱۶، در روز یکشنبه ۲۶ فوریه ۲۰۱۷ میلادی (۹ اسفند ۱۳۹۵ شمسی) در تئاتر دالبی، هالیوود، لس آنجلس در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر به وقت پی‌اس‌تی (ساعت ۵ صبح به وقت تهران) برگزار خواهد شد. این مراسم در ایالات متحده از شبکه تلویزیونی ای‌بی‌سی به صورت زنده پخش خواهد شد و تهیه‌کنندگی آن را مایکل دلوکا و جنیفر تاد برعهده دارند. جیمی کیمل برای اولین بار مجری این برنامه خواهد بود.

به دلیل ادغام و امتیاز کم مراسم سال گذشته، تهیه کنندگان، دیوید هیل و رجینالد هادلین در این دوره کنار گذاشته شدند. بازیگر و کمدین، کریس راک به مجله ورایتی گفت: «اگر دوباره بخواهم میزبان این مراسم باشم، افراد دیگری این کار را انجام می‌دهند.» راک نسبت به تهیه کنندگی مراسم ابراز علاقه کرده بود و گفت: «آیا آن‌ها به تهیه کننده‌ها اجازه کار می‌دهند؟ من حاضرم تهیه کنندگی مراسم را بر عهده بگیرم.» در نوامبر ۲۰۱۶ آکادمی، مایکل دلوکا و جنیفر تاد را برای تهیه کنندگی مراسم استخدام کرد. رئیس آکادمی، شریل بون ایساکس در مصاحبه‌ای گفت:مایک و جنیفر کار گروهی فوق‌العاده‌ای دارند و یک عشق عظیم و احترام برای فیلم‌ها قائل هستند و مسلماً از تجربه گسترده خود برای ایجاد یک رویداد استثنائی و فراموش نشدنی برای طرفداران فیلم در همه جا رقم خواهند زند. در ۵ دسامبر ۲۰۱۶ اعلام شد که جیمی کیمل میزبانی مراسم را برعهده خواهد داشت. در اعلام نامزدهای امسال که به طور معمول هرساله زنده از تئاتر ساموئل گلدوین اعلام می‌شد تغییراتی به وجود آمد. امسال آکادمی تصمیم گرفت لیست نامزدها را از طریق پخش زنده جهانی در Oscar.com ,Oscars.org، پلتفرم‌های دیجیتال آکادمی، پخش ماهواره‌ای و رادیو و تلویزیون محلی از جمله برنامه صبحگاهی ای‌بی‌سی، صبح بخیر آمریکا اعلام کند.

89th Academy Awards

کارگردان ایرانی اصغر فرهادی که نامزد جایزه بهترین فیلم خارجی‌زبان برای فیلم فروشنده شده است، اعلام کرده است که با توجه به ممنوعیت مهاجرتی نسبت به کشورش در مراسم جوایز آکادمی شرکت نخواهد کرد. او بیان کرده است: «متأسفم که اعلام می‌کنم در مراسم اسکار امسال در کنار دیگر اهالی سینما شرکت نخواهم کرد.» کارگردان فیلم ورود، دنی ویلنو، عقیده خود را نیز با گفتن این جملات بیان کرد: «من فکر کردم که این طرز فکر بدی بود. این تلاش برای تحریم کردن نیست بلکه چیزی خلاف آن است. این دربارهٔ ساختن پل‌هایی میان فرهنگ هاست، این قوی‌تر از آن است که بروز داده شود. اکنون زمان گفت‌وگوست نه سکوت. این اون چیزیست که من فکر می‌کنم.» رئیس آکادمی، شریل بون ایساکس، نسبت به ممنوعیت مسافرتی واکنش نشان داد و گفت: «آمریکا همیشه نباید به عنوان مانع و سدی بلکه باید دیدگاه یا چراغ هدایتی باشد و هرکدام از ما این را می‌دانیم که اینجا تعدادی صندلی خالی می‌مانند چرا که برای گروهی از هنرمندان در نظر گرفته شده بودند.» نهایتاً انوشه انصاری و فیروز نادری به‌نمایندگی از اصغر فرهادی و در واکنش به فرمان اجرایی ۱۳۷۶۹ در مراسم اسکار 2017 شرکت خواهند کرد.

89th Academy Awards

 

حواشی مهم اسکار 2017

 

فیلم خارجی مراسم اسکار سال 2017 معرفی شد و تندیس اسکار به اصغر فرهادی برای فیلم فروشنده اهدا شد. اصغر فرهادی در پیامی که توسط انوشه انصاری خوانده شد گفت:

افتخار بزرگیست که برای دومین بار این جایزه با ارزش را دریافت می‌کنم. از اعضای آکادمی، گروهم در ایران، تهیه‌کننده‌ام الکساندر ماله‌-گی و پخش‌کنندگانم کوهن مدیا و آمازون تشکر می‌کنم. همچنین سپاسگزارم از همبستگی دیگر کاندیداهای بهترین فیلم خارجی. متاسفم که امشب در کنار شما نیستم، من به احترام مردم کشورم و شش کشور دیگر که با قانون غیرانسانی منع ورود مهاجران مورد بی‌احترامی واقع شدند به آمریکا نیامدم. تقسیم‌بندی جهان به ما و دشمنان ما توسط سیاستمداران افراطی، باعث ترس می‌شود، ترسی که توجیهی‌ست دروغین برای خشونت‌ها و جنگ‌ها. جنگ‌هایی که مانع بزرگی بوده‌اند برای رسیدن به دموکراسی و رعایت حقوق بشر در کشورهایی که مورد تهاجم واقع شده‌اند. سینماگران می‌توانند با چرخش دوربین‌هایشان به مشترکات انسانی، کلیشه‌هایی که از ملیت‌ها و ادیان مختلف ساخته شده است را بشکنند و زمینه‌ همدردی و به دنبال آن همبستگی مردمان جهان را فراهم کنند. همدردی چیزی‌ست که ما امروز بیشتر از هر زمان به آن نیازمندیم.

در حالی که وارن بیتی و فی داناوی برای اهدای جایزه روی سن آمده بودند فیلم برنده ‌«لالالند» معرفی شد و همه اعضای فیلم روی صحنه آمدند و از گروه خود تشکر کردند. ولی یک دقیقه بعد مجری مراسم روی صحنه آمد و پاکتی را که در دست وارن بیتی بود باز کرد و رو به دوربین نشان داد و خواند: «مهتاب» برنده امسال «مهتاب» است. شوک، تعجب و چهره‌های متعجب حضار فضا را به هم ریخت. اعضای سازنده «مهتاب» روی صحنه آمدند و اسکار را از دست «لالالند»ی‌ها گرفتند. مجری مراسم به وارن بیتی گفت: چی کار کردی مرد!! در ازدحام روی صحنه وارن بیتی گفت: کارت را که باز کردم نوشته بود: اما استون برای «لالالند» و من فکر کردم یعنی «لالالند» بهترین فیلم سال شده است. بری جنکینز پشت میکروفون رفت و از شانس عجیبش گفت. در حالی که ابتدا تصور می شد شاید این یک شوخی اسکاری باشد، اما اقرار وارن بیتی این احتمال را منتفی کرد. هنوز معلوم نیست اشتباه از کجا ایجاد شده است.

در کنار چنین اتفاق نادری، اهدای مراسم امسال نشان داد هالیوود تا چه حد هنوز مخالف ترامپ و سیاست‌های اوست و برندگان و اهداکنندگان جوایز از زمان خود بیشترین استفاده را کردند تا صدای خود را به گوش جهان برسانند و بگویند سیاست‌های ترامپ را قبول ندارند. آنها نشان دادند مخالف سیاست‌های رییس جمهوری برای مخالفت با مسلمان‌ها هستند و با ساخت دیوار مرزی در مکزیک مخالف هستند و در کل مخالف سیاست‌های دست راستی‌ها هستند.

بسیاری از چهره‌های درجه یک نیز از سازمان‌های خود مانند «پلند پرنتهود» و «اتحادیه آزادی‌ها مدنی آمریکا» در خط مقدم جنگ فرهنگی استفاده کردند.

این مراسم نه تنها علیه ترامپ و ترامپیسم بلکه در حمایت همبستگی با تنوع و دربرگیری همگانی بود.

تجلیل از فیلم موزیکال در برابر فیلم‌های ابرقهرمانی

هر چند «لالالند» عنوان بهترین فیلم را از دست داد، ولی دمین شازل کارگردان این اثر با ۳۱ سال سن به عنوان جوان‌ترین کارگردان برنده اسکار در طول تاریخ شناخته شد. او برای جان بخشیدن به موسیقی و فیلم موزیکال تجلیل شد؛ ژانری که سال‌هاست به آن بی‌توجهی شده و جای خود را به فیلم‌های ابرقهرمانی و دنباله‌های آنها داده است. اما استون برنده بهترین بازیگر زن شد در حالی که همه تصور می کردند ایزابل هوپر برای «او» موفق به کسب اسکار می‌شود. در عین حال مریل استریپ نیز برای بازی در «فلورانس فاستر جنکینز» برای بیستمین بار نامزد اسکار شده بود. استون برای خواندن و رقصیدن در «لالالند» موفق به کسب اسکار شد. وی در مراسم گفت: یک چنین لحظه‌ای به معنی درهم‌ آمیختن عظیم شانس و فرصت است. او از شازل برای سپردن این نقش به خودش تشکر کرد و اولین بازیگر زن برای دریافت یک اسکار پس از اهدای اسکار به لیزا مینلی برای فیلم «کابارت» در سال ۱۹۷۳ شد.

کیسی افلک با موهای بلند و به هم ریخته برای «منچستر کنار دریا»، دنزل واشنگتن را پشت سر گذاشت که امید خیلی‌ها برای دریافت اسکار برای فیلم «حصارها» بود. افلک روی سن به واشنگتن ادای احترام کرد و گفت بازیگری را از او یاد گرفته است و امشب برای اولین بار او را از نزدیک می‌بیند.   وایولا دیویس که به عنوان برنده اسکار زن مکمل برای فیلم «حصارها» روی صحنه رفت از نمایشنامه آگوست ویلسون که منبع ساخت فیلم بود تجلیل کرد. او اولین اسکار خودش را با سه بار نامزدی کسب کرد و اولین زن افریقایی-آمریکایی شد که جوایز اسکار، تونی و امی را با هم در کارنامه دارد. ماهرشالا علی هم که برای «مهتاب» اسکار نقش مکمل مرد را گرفت نام خود را به عنوان اولین بازیگر مسلمان که اسکار دریافت کرده در تاریخ ثبت کرد. او در سخنرانی تاثیرگذار خودش از بری جنکینز کارگردان و همه معلم‌های بازیگری‌اش تشکر کرد و تولد دخترش را که دیروز به دنیا آمد، گرامی داشت.

سیاست، ترامپ و حمایت از تنوع

ازرا ادلمن کارگردان بهترین فیلم بلند مستند یعنی «او.جی: ساخت آمریکا» از وقت سخنرانی خود استفاده کرد تا بگوید جایزه اسکار خود را تقدیم می‌کند به همه قربانیان خشونت پلیس، سبعیت و بی‌رحمی پلیس، خشونت‌ها و بی‌عدالتی‌های نژادی. اعتراض پارسال به اسکار تمامی سفید موجب شد تا امسال هفت بازیگر از میان ۲۰ بازیگر نامزد شده از اقلیت‌های نژادی و رنگین پوستان باشند.

جیمی کیمل مجری اسکار برای به سخره گرفتن ترامپ وقت را هدر نداد و گفت: این مراسم در حال حاضر توسط میلیون‌ها آمریکایی و مردم سراسر جهان دارد دیده می شود؛ مردمی که حالا همه آنها از ما متنفر هستند. وی افزود: می خواهم از آقای ترامپ تشکر کنم و به خاطر بیاورید که سال پیش می‌گفتند اسکار نژادپرست است؟ دیگر آن مساله فراموش شده و برای این باید از ترامپ متشکر باشیم.

در این مراسم که برندگان از تجربه مهاجران تجلیل و درباره کمپین سوریه صحبت کردند و در حمایت از بردباری مذهبی حرف زدند، اسکار به صدای اپوزیسیون ضد ترامپ بدل شد.

شریل بون ایزاکس رییس آکادمی اسکار نیز با حضور روی صحنه گفت: هنر پلی برای موانع فرهنگی است و تجارت فیلم تجارتی جهانی است که از صداهای متنوع قدرت می‌گیرد. در عین حال انتخاب‌های اسکار نیز سیاسی بودند و انتخاب فیلم «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی به عنوان بهترین فیلم خارجی زبان در حالی که وی در اعتراض به منع ورود مهاجران مسلمان به مراسم نیامده بود، نشان دهنده انتخابی سیاسی برای اعتراض به ترامپ بود. فرهادی در بیانیه خود سیاست تقسیم مردم به «ما» و «دشمنان ما» را رد کرد.

در عین حال اهدای جایزه مستند کوتاه به فیلم سوری «کلاه سفیدها» به کارگردانی اورلاندو فون اینزیدل از سوریه نشان دهنده همین سوگیری سیاسی بود.

این نخستین مجری گری جیمی کیمل بود که مجری «لیت نایت شو» در شبکه ABC یعنی همان شبکه‌ای است که امتیاز پخش مستقیم مراسم را دارد. او در سخنانی گفت: اولین باری است که اینجا روی این صحنه هستم. شاید آخرین بارم هم باشد. او این سخنان را در آغاز مراسم به زبان آورد و در انتها وقتی اسامی فیلم‌ برنده اشتباه شد، مجبور شد از همه عذرخواهی کند و گفت می‌دانم: گند زدم! همه‌اش تقصیر من بود و خودم را سرزنش می‌کنم. ولی بالاخره این فقط یک مراسم جایزه است. خوبی‌اش این بود که توانستیم چند تا سخنرانی اضافه نگاه کنیم. ببخشید گند زدم. از فردا می‌روم سر کار خودم و قول می دهم دیگر بر نگردم.

لحن سیاسی به تبلیغات هم کشید و دو مارک مشهور اتومبیل با انتخاب رنگ‌های قرمز و آبی به نظر می‌رسید سعی کردند تفاوت حزبی بین آمریکا را نشان دهند.

نیویورک تایمز هم که ترامپ آن را رسانه‌ای متقلب و دروغگو خوانده یک تبلیغ داشت که پیغامش این بود که حقیقت سخت است.

همچنین در ویدیوهایی که در مراسم پخش شد و به یادبودهای سینمایی اختصاص داشت تصویری از عباس کیارستمی هنرمند فقید ایرانی نیز جای داده شده بود.

 

Engineer/astronaut Anousheh Ansari and former NASA scientist Firouz

 فیروز نادری و در کنار وی، انوشه انصاری در حال خواندن متن اصغر فرهادی برای دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی 

 

Casey Affleck accepts the award for best actor

Viola Davis in the press room after winning 

John Legend performs during the 89th annual Academy

Emma Stone and Ryan Gosling speak onstage during

Host Jimmy Kimmel, left, raises Sunny Pawar during

From left, visual effects artists Dan Lemmon, Andrew

Salma Hayek and David Oyelowo speak during the

Javier Bardem, right, and Meryl Streep present Linus

Writer-director Barry Jenkins and writer Tarell Alvin McCraney

Charlize Theron, left, and Shirley MacLaine present the

From left, Janelle Monae, Taraji P. Henson and

Actress/singer Auli'i Cravalho performs the nominated song

Alicia Vikander, left, presents Mahershala Ali with the

Host Jimmy Kimmel speaks during the 89th annual

Justin Timberlake opens the Academy Awards show with

 

 

لیست نامزدها و برندگان هشتاد و نهمین دوره مراسم جوایز آکادمی اسکار

 
Best Picture
 • Arrival – Shawn Levy, Dan Levine, Aaron Ryder, and David Linde
 • Fences – Scott Rudin, Denzel Washington, and Todd Black
 • Hacksaw Ridge – Bill Mechanic and David Permut
 • Hell or High Water – Carla Hacken and Julie Yorn
 • Hidden Figures – Donna Gigliotti, Peter Chernin, Jenno Topping, Pharrell Williams, and Theodore Melfi
 • La La Land – Fred Berger, Jordan Horowitz, and Marc Platt
 • Lion – Emile Sherman, Iain Canning, and Angie Fielder
 • Manchester by the Sea – Matt Damon, Kimberly Steward, Chris Moore, Lauren Beck, and Kevin J. Walsh
 • Moonlight – Adele Romanski, Dede Gardner, and Jeremy Kleiner
Best Director
 • Denis Villeneuve – Arrival
 • Mel Gibson – Hacksaw Ridge
 • Damien Chazelle – La La Land
 • Kenneth Lonergan – Manchester by the Sea
 • Barry Jenkins – Moonlight
Best Actor
 • Casey Affleck – Manchester by the Sea as Lee Chandler
 • Andrew Garfield – Hacksaw Ridge as Desmond T. Doss
 • Ryan Gosling – La La Land as Sebastian Wilder
 • Viggo Mortensen – Captain Fantastic as Ben Cash
 • Denzel Washington – Fences as Troy Maxson
Best Actress
 • Isabelle Huppert – Elle as Michèle Leblanc
 • Ruth Negga – Loving as Mildred Loving
 • Natalie Portman – Jackie as Jackie Kennedy
 • Emma Stone – La La Land as Mia Dolan
 • Meryl Streep – Florence Foster Jenkins as Florence Foster Jenkins
Best Supporting Actor
 • Mahershala Ali – Moonlight as Juan
 • Jeff Bridges – Hell or High Water as Marcus Hamilton
 • Lucas Hedges – Manchester by the Sea as Patrick Chandler
 • Dev Patel – Lion as Saroo Brierley
 • Michael Shannon – Nocturnal Animals as Detective Bobby Andes
Best Supporting Actress
 • Viola Davis – Fences as Rose Maxson
 • Naomie Harris – Moonlight as Paula
 • Nicole Kidman – Lion as Sue Brierley
 • Octavia Spencer – Hidden Figures as Dorothy Vaughan
 • Michelle Williams – Manchester by the Sea as Randi
Best Original Screenplay
 • Hell or High Water – Taylor Sheridan
 • La La Land – Damien Chazelle
 • The Lobster – Yorgos Lanthimos and Efthimis Filippou
 • Manchester by the Sea – Kenneth Lonergan
 • 20th Century Women – Mike Mills
Best Adapted Screenplay
 • Arrival – Eric Heisserer from "Story of Your Life" by Ted Chiang
 • Fences – August Wilson from Fences by August Wilson (posthumous nomination)
 • Hidden Figures – Allison Schroeder and Theodore Melfi from Hidden Figures by Margot Lee Shetterly
 • Lion – Luke Davies from A Long Way Home by Saroo Brierley and Larry Buttrose
 • Moonlight – Barry Jenkins and Tarell Alvin McCraney from In Moonlight Black Boys Look Blue by Tarell Alvin McCraney
Best Animated Feature Film
 • Kubo and the Two Strings – Travis Knight and Arianne Sutner
 • Moana – John Musker, Ron Clements, and Osnat Shurer
 • My Life as a Zucchini – Claude Barras and Max Karli
 • The Red Turtle – Michaël Dudok de Wit and Toshio Suzuki
 • Zootopia – Byron Howard, Rich Moore, and Clark Spencer
Best Foreign Language Film
 • Land of Mine (Denmark) in Danish – Martin Zandvliet
 • A Man Called Ove (Sweden) in Swedish – Hannes Holm
 • The Salesman (Iran) in Persian – Asghar Farhadi
 • Tanna (Australia) in Nauvhal – Martin Butler and Bentley Dean
 • Toni Erdmann (Germany) in German – Maren Ade
Best Documentary – Feature
 • Fire at Sea – Gianfranco Rosi and Donatella Palermo
 • I Am Not Your Negro – Raoul Peck, Rémi Grellety, and Hébert Peck
 • Life, Animated – Roger Ross Williams and Julie Goldman
 • O.J.: Made in America – Ezra Edelman and Caroline Waterlow
 • 13th – Ava DuVernay, Spencer Averick, and Howard Barish
Best Documentary – Short Subject
 • Extremis – Dan Krauss
 • 4.1 Miles – Daphne Matziaraki
 • Joe's Violin – Kahane Cooperman and Raphaela Neihausen
 • Watani: My Homeland – Marcel Mettelsiefen and Stephen Ellis
 • The White Helmets – Orlando von Einsiedel and Joanna Natasegara
Best Live Action Short Film
 • Ennemis intérieurs – Sélim Azzazi
 • La Femme et le TGV – Timo von Gunten and Giacun Caduff
 • Silent Nights – Aske Bang and Kim Magnusson
 • Sing – Kristóf Deák and Anna Udvardy
 • Timecode – Juanjo Giménez
Best Animated Short Film
 • Blind Vaysha – Theodore Ushev
 • Borrowed Time – Andrew Coats and Lou Hamou-Lhadj
 • Pear Cider and Cigarettes – Robert Valley and Cara Speller
 • Pearl – Patrick Osborne
 • Piper – Alan Barillaro and Marc Sondheimer
Best Original Score
 • Jackie – Mica Levi
 • La La Land – Justin Hurwitz
 • Lion – Dustin O'Halloran and Hauschka
 • Moonlight – Nicholas Britell
 • Passengers – Thomas Newman
Best Original Song
 • "Audition (The Fools Who Dream)" from La La Land – Music by Justin Hurwitz, Lyric by Benj Pasek and Justin Paul
 • "Can't Stop the Feeling!" from Trolls – Music and Lyric by Justin Timberlake, Max Martin, and Karl Johan Schuster (Shellback)
 • "City of Stars" from La La Land – Music by Justin Hurwitz, Lyric by Benj Pasek and Justin Paul
 • "The Empty Chair" from Jim: The James Foley Story – Music and Lyric by J. Ralph and Sting
 • "How Far I'll Go" from Moana – Music and Lyric by Lin-Manuel Miranda
Best Sound Editing
 • Arrival – Sylvain Bellemare
 • Deepwater Horizon – Wylie Stateman and Renée Tondelli
 • Hacksaw Ridge – Robert Mackenzie and Andy Wright
 • La La Land – Ai-Ling Lee and Mildred Iatrou Morgan
 • Sully – Alan Robert Murray and Bub Asman
Best Sound Mixing
 • Arrival – Bernard Gariépy Strobl and Claude La Haye
 • Hacksaw Ridge – Kevin O'Connell, Andy Wright, Robert Mackenzie, and Peter Grace
 • La La Land – Andy Nelson, Ai-Ling Lee, and Steve A. Morrow
 • Rogue One: A Star Wars Story – David Parker, Christopher Scarabosio, and Stuart Wilson
 • 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi – Greg P. Russell, Gary Summers, Jeffrey J. Haboush, and Mac Ruth
Best Production Design
 • Arrival – Patrice Vermette and Paul Hotte
 • Fantastic Beasts and Where to Find Them – Stuart Craig and Anna Pinnock
 • Hail, Caesar! – Jess Gonchor and Nancy Haigh
 • La La Land – David Wasco and Sandy Reynolds-Wasco
 • Passengers – Guy Hendrix Dyas and Gene Serdena
Best Cinematography
 • Arrival – Bradford Young
 • La La Land – Linus Sandgren
 • Lion – Greig Fraser
 • Moonlight – James Laxton
 • Silence – Rodrigo Prieto
Best Makeup and Hairstyling
 • A Man Called Ove – Eva von Bahr and Love Larson
 • Star Trek Beyond – Joel Harlow and Richard Alonzo
 • Suicide Squad – Alessandro Bertolazzi, Giorgio Gregorini, and Christopher Nelson
Best Costume Design
 • Allied – Joanna Johnston
 • Fantastic Beasts and Where to Find Them – Colleen Atwood
 • Florence Foster Jenkins – Consolata Boyle
 • Jackie – Madeline Fontaine
 • La La Land – Mary Zophres
Best Film Editing
 • Arrival – Joe Walker
 • Hacksaw Ridge – John Gilbert
 • Hell or High Water – Jake Roberts
 • La La Land – Tom Cross
 • Moonlight – Nat Sanders and Joi McMillon
Best Visual Effects
 • Deepwater Horizon – Craig Hammack, Jason Snell, Jason Billington, and Burt Dalton
 • Doctor Strange – Stephane Ceretti, Richard Bluff, Vincent Cirelli, and Paul Corbould
 • The Jungle Book – Robert Legato, Adam Valdez, Andrew R. Jones, and Dan Lemmon
 • Kubo and the Two Strings – Steve Emerson, Oliver Jones, Brian McLean, and Brad Schiff
 • Rogue One: A Star Wars Story – John Knoll, Mohen Leo, Hal Hickel, and Neil Corbould

 

 

دانلود مراسم 89th Academy Awards - اسکار 2017

 

دانلود جایزه گرفتن فیلم فروشنده اصغر فرهادی
دانلود فرش قرمز کیفیت HDTV 1080p با لینک مستقیم
دانلود فرش قرمز کیفیت HDTV 720p با لینک مستقیم
دانلود فرش قرمز کیفیت HDTV 480p با لینک مستقیم

 

دانلود مراسم اصلی اسکار کیفیت HDTV 720p با لینک مستقیم
دانلود مراسم اصلی اسکار کیفیت HDTV 480p با لینک مستقیم

 


 در صورت نیاز به خرید فیلم مراسم اسکار 2017 به همراه فرش قرمز آن به صورت Full-HD در 2 دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.