Loading...

دانلود انیمیشن The Angry Birds Movie 2016

دانلود انیمیشن The Angry Birds Movie 2016
The Angry Birds Movie 2016

 

فیلم انیمیشن The Angry Birds Movie که در مدت زمان 88 دقیقه می باشد، محصول سال 2016 کشور آمریکا و استودیو های Rovio Entertainment و Sony Pictures Imageworks و با صداپیشگی هنر پیشه هایی همچون Peter Dinklage, Jason Sudeikis, Kate McKinnon, Sean Penn و … می باشد. از روی شخصیت های محبوب انگری بردز تا کنون سریال های متعددی ساخته شده است ولی این قسمت اولین انیمیشن کارتونی بلند ساخته شده است.

در انیمیشن کارتونی The Angry Birds Movie 2016 شما خواهید فهمید که چرا این پرندگان همیشه خشمگین و عصبانی هستند. این انیمیشن ابتدا از یک جزیره پر از شادی و نشاط شروع می شود که ساکنان آن پرندگانی هستند بدون داشتن قابلیت پرواز. در این بهشت یک پرنده به نام Red با خوی عجیب، Chuck سریع و volatile Bomb وجود دارند که با بقیه بیگانه هستند و گویا از جنس بقیه نیستند، اما هنگامی که جزیره پذیرای خوک های سبز مرموز می شود زمان آن فرا می رسد تا این سه پرنده خودی نشان دهند و پرده از نقشه های این خوک ها بردارند.

 

 

 


 The Angry Birds Movie


 دانلود انیمیشن The Angry Birds Movie 2016 :

 

دانلود انیمشن کارتونی The Angry Birds Movie 2016 با کیفیت Telecine (پرده ای) و زبان اسپانیایی

پارت 1 - حجم 1 گیگابایت

پارت 2 - حجم 571 مگابایت

 

کیفیت های جدیدتر به محض انتشار قرار خواهد گرفت...

 

 

 

 


در صورت نیاز به خرید این فیلم بر روی تک دیسک و با کیفیت خوب و بسته بندی شکیل از فروشگاه سافت اسپات از لینک پایین اقدام نمایید:

لینک سفارش محصول

 

 

 

نظرات
    ارسال نظر