Loading...

دانلود مستند Grizzly Uprising 2016

دانلود مستند Grizzly Uprising 2016
Grizzly Uprising 2016

 

فیلم مستند Grizzly Uprising 2016 یکی از تولیدات ژانر Reality-TV می باشد که توسط موسسه Red Arrow Industries و به کارگردانی Lawrence Cumbo ساخته شده است.

داستان های فراوانی در رابطه با حمله خرس های گریزلی به مردم وجود دارد که همه آن ها شنیده اند، و هر ساله نیز چندین به علت حمله خرس ها کشته می شوند در فیلم مستند Grizzly Uprising 2016 تعدادی از این داستان های ترسناک در مورد حمله به مردم را روایت می کند، از زبان قربانیان و خانواده هایشان این داستان ها روایت می شوند و گوشه ای از آن ها نیز بازسازی شده اند تا شما را بیشتر در متن داستان قرار دهند.

خرس های گریزلی یا همان خرس های خاکستری امریکا یکی از خطرناک ترین حیوانات حیات وحش هستند و در مواجه با آن ها باید به گونه ای رفتار کنیم که باعث ترس یا عصبانیت آن ها نشویم، در غیر این صورت در مبارزه با این حیوان عظیم الجثه شانس زیادی برای پیروزی نخواهیم داشت و ممکن است این عمل عواقب ناخوشایندی برای ما داشته باشند.

این فیلم مستند 41 دقیقه ای یک روایت بسیار خوب و جدی از قیام خرس های گریزلی و حمله های خرس سیاه به مردم می باشد تا دیگران نیز در برخورد با این حیوانات اشتباهات قربانیان رو تکرار نکنند و از وقوع درگیری اجتناب کنند.

 

 

 

دانلود مستند Grizzly Uprising 2016 :

 

دانلود با حجم 591 مگابایت

 

 

 

 

 

 

نظرات
    ارسال نظر