Loading...

اچ‌تی‌سی سال آینده تبلتی غیر ارزان و با برند خود معرفی می‌کند

اچ‌تی‌سی سال آینده تبلتی غیر ارزان و با برند خود معرفی می‌کند
گوگل با انتخاب اچ تی سی به عنوان کمپانی تولیدکننده جدیدترین تبلت نکسوس افتخار بزرگی را نصیب این کمپانی کرد. حال تایوانی‌ها اگر دوست دارند همچنان در عرصه تبلت باقی بمانند باید راه خود را در پیش گیرند و تبلتی برازنده نام خود تولید کنند.

چند سالی است که شایعات مربوط به تبلت اچ تی سی وجود دارند و انگار این کمپانی صبر کرده تا در زمانی مناسب تبلتی بسیار خوب را روانه بازار کند. اما اکنون به نظر می‌رسد سازندگان سری گوشی‌های هوشمند زیبای One با ثبات مالی بهتر، می‌توانند تبلتی با برند اصلی خود داشته باشند و شروعی دوباره اما اینبار موفق را در بازار تبلت‌ها تجربه کنند.

مدیر اقتصادی اچ تی سی، چانگ چای لین از همکاری که با غول جستجوی اینترنت در تولید نکسوس ۹ داشته ابراز رضایت کرده و گفته که در آینده به دنبال فرصت‌های همکاری بیشتر با «شرکای بالقوه» هستند تا اچ تی سی را در راه طولانی مدت خود کمک کنند. او همچنین گفته که اچ تی سی ممکن است سال آینده تبلتی با برند خود روانه بازارها کند.

Nexus-9

مدیر بخش آسیای شمالی این کمپانی در اظهار نظری اعلام کرده که HTC علاقه‌ای به سرمایه گذاری در بازار‌های ارزان قیمت با حاشیه سود پایین ندارد و بیشتر فرصت را در زمینه محصولات رده بالا یا بخش میان رده دنبال خواهد کرد.

با توجه به این اظهار نظر‌های مختلف توسط مدیران بلند پایه شرکت اچ تی سی، به نظر می‌رسد این کمپانی تایوانی برنامه دارد تبلتی با قیمت بالا، مشخصات فنی بسیار خوب، سایز صفحه نمایش بزرگ و البته با برند خود در سال آینده به تولید برساند تا بدین طریق هم شروعی تازه و موفق در این بخش بازار داشته باشد و هم اشتباه‌های کمپانی‌های رقیب را با تولید تبلت‌های کوچک و ارزان قیمت تکرار نکند.

نظرات
    ارسال نظر