Loading...

کالبد شکافی و مشخصات نهایی کارت گرافیک AMD R9 Nano

|
کالبد شکافی و مشخصات نهایی کارت گرافیک AMD R9 Nano

کارت گرافیک کوچک و پر قدرت R9 Nano که تنها یک روز به زمان رونمایی رسمی آن باقی مانده، در اختیار وبلاگ کره ای DGLee قرار گرفته و آنها با جدا کردن خنک کننده به نمایش خنک کننده و همچنین اجزای بورد پرداختند. همچنین اطلاعات نهایی و تائید شده از این کارت همانند سایر محصولات جدید AMD منتشر گردیده و می توان بهتر از گذشته در خصوص آن تصمیم گیری کرد.

تعداد 4096 پردازنده جریانی به همراه 64 واحد پردازشی و 256 واحد بافت گذاری از مشخصات مربوط به پردازنده فیجی به شمار می رود. چهار گیگابایت حافظه HBM با رابط 4096 بیتی خود می تواند پهنای باند حداکثر 512 گیگابایت در ثانیه را فراهم می آورد. فرکانس هسته گرافیکی حداکثر روی 1000 مگاهرتز تنظیم می گردد و این مقدار برای فرکانس حافظه مانند سایر کارت های سری فیوری برابر با 500 مگاهرتز است.

 

کالبد شکافی و اطلاعات نهایی کارت گرافیک AMD R9 Nano

 

توان مورد نیاز 175 واتی کارت گرافیک R9 Nano توسط یک کانکتور 8 پین PCI صورت می گیرد که در مقایسه با توان مصرفی 275 واتی اعلام شده برای کارت R9 Fury X بسیار بهینه به نظر می رسد. طبق اعلام AMD عملکرد کارت گرافیک جدید این شرکت به میزان 5 تا 10 درصد بهتر از R9 290X می باشد. مدار تعذیه 2+4 فاز زیر خنک کننده تک فن به همراه لوله های انتقال حرارت تخت با آلیاژ مس قرار گرفته و مدار تعذیه آن تنها 2 فاز کمتر از کارت گرافیک R9 Fury X دارد. پیش از این در خبری مجزا به رونمایی کارت گرافیک R9 Nano در تاریخ 27 آگوست (5 شهریور) اشاره گردیده بود.

 

کارت گرافیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا