Loading...

Surfacebook با حافظه SDD یک ترابایتی توسط مایکروسافت قیمت گذاری شد؛ 3199 دلار!

|
Surfacebook با حافظه SDD یک ترابایتی توسط مایکروسافت قیمت گذاری شد؛ 3199 دلار!

مایکروسافت در جریان کنفرانس خبری اخیر خود محصولات زیادی را به جهانیان معرفی کرد که یکی از مهم ترینشان شاید همان سرفس بوک باشد؛ نوعی دستگاه هیبریدی خوش ساخت با قابلیت تبدیل شدن به تبلت و لپ تاپ که همراه با پیشرفته ترین امکانات سخت افزاری عرضه می گردد و می توان آن را از نوادگان سرفس پرو ۳ و ۴ خواند.

از همان زمان معرفی این محصول امکان پیش سفارش نسخه های بهره مند از درایو SSD آن تا ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت با چیپست اینتل کور i7 و کارت گرافیک اختصاصی به قیمت پایه ۲۶۹۹ دلار فراهم گردید.

البته قیمت تعیین شده برای این دستگاه بیش از اندازه زیاد به نظر می آید، با این همه روشن است که اس اس دی ها هنوز هم در زمره تجهیزات سخت افزاری بسیار پیشرفته محسوب می شوند و خریدشان چندان هم ارزان تمام نمی شود. بنابراین اگر تصورتان این بوده که مدل بهره مند از یک ترابایت حافظه اس اس دی این دستگاه که قیمتی برایش تعیین نشده بود احتمالا خیلی گران تمام می شود باید بگوییم که حق با شما بوده.

طبق اعلام شرکت سازنده، سرفس بوک بهره مند از اس اس دی یک ترابایتی با قیمت نجومی ۳۱۹۹ دلار عرضه می گردد که این قیمت، دستگاه مورد بحث را دقیقا مقابل به مک بوک پرو با امکانات و قیمت مشابه قرار می دهد.

 

 

در پایان چنانچه تصورتان این است که ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی، ۱۶ گیگابایت رم و کارت گرافیک اختصاصی پاسخگوی نیازهای شما نیست بهتر است که نگاهی به مدل یک ترابایتی این محصول با قیمت نجومی اش بیاندازید.

مدل های سفارش گذاری شده سرفس بوک قرار است که ظرف ۶ تا ۸ هفته آینده وارد بازار شوند با این حال نوع مجهز به اس اس دی یک ترابایتی آن تا سال آینده عرضه نخواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا