Loading...

پشتیبانی مرورگر Microsoft Edge از افزونه ها به سال 2016 موکول شد

|
پشتیبانی مرورگر Microsoft Edge از افزونه ها به سال 2016 موکول شد

مایکروسافت که قرار بود پشتیبانی از افزونه ها را تا پایان امسال به مرورگر جدیدش اج بیفزاید، طی یک تصمیم انجام این کار را تا سال ۲۰۱۶ به تعویق انداخت. غول نرم افزاری با انتشار بیانیه ای اعلام کرده که سال آینده و با یک بروزرسانی این قابلیت را به مرورگر اج خواهد افزود:

ما هنوز به ارائه یک تجربه قابل شخصی سازی از مرور وب به مشتریان خود پایبند هستیم، برای همین آوردن افزونه ها به مرورگر اج جز بالاترین اولویت های ما قرار دارد. در حال حاضر ما مشغول توسعه یک مدل امن از افزونه ها هستیم تا مطمئن ترین و قابل اطمینان ترین مرورگر را برای کاربرانمان به ارمغان بیاوریم، و پشتیبانی از افزونه ها را در آینده و طی بروزرسانی ویندوز ۱۰ در سال ۲۰۱۶ به اج خواهیم افزود.

گفتنی است مایکروسافت در حال حاضر مشغول آزمایش پشتیبانی از افزونه ها در مرورگر اج است، اما قصد دارد به زودی امکان پورت افزونه های کروم و فایرفاکس را نیز در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد. با آماده شدن اج برای افزونه ها، کاربران ویندوز ۱۰ قادر خواهند بود تا با مراجعه به ویندوزاستور به دانلود آنها اقدام نمایند.

علت این تأخیر از سوی مایکروسافت دقیقا مشخص نیست، اما به نظر می رسد که تأمین امنیت مرورگر یکی از مهم ترین دلایل موکول شدن پشتیبانی از افزونه ها به سال آینده باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا