Loading...

کارت گرافیک Dual GeForce GTX 1060 توسط Asus معرفی شد

|
کارت گرافیک Dual GeForce GTX 1060 توسط Asus معرفی شد

ایسوس مدل 3  گیگابایتی کارت گرافیک Dual GeForce GTX 1060 را معرفی کرد. این کارت بر پایه مدل 3 گیگابایتی GeForce GTX 1060 و طراحی اختصاصی ایسوس است. کارت Dual GeForce GTX 1060 از کولر اختصاصی ایسوس به رنگ سفید مجهز است که با مادربردهای سری X99 A II و همچنین Signature این کمپانی، با زیبایی هرچه تمام مچ می شود.

 راهکار خنک سازی این کارت از یک جفت فن لبه دار و رادیاتور آلومینیومی با دو لوله ناقل حرارت خمیده (U شکل) تشکیل شده است. این کولر دو شکاف توسعه را اشغال می کند. به ادعای ایسوس، این فن ها علاوه بر طول عمر بالا، تا 105 درصد بیشتر از فن های معمول فشار هوا تولید می کنند که به افزایش قدرت خنک سازی به رغم سرعت چرخش پایین می انجاند، نتیجه آن تولید نویز کمتر بدون فدا کردن کارایی است. فرکانس هسته و حافظه این کارت با طراحی مرجع یکسان است و خبری از اورکلاک کارخانه ای نیست.

 

این کارت نیز با خط تولید تمام اتوماتیک Auto-Extreme ایسوس و قطعات الکترونیکی مرغوب و بهینه  Super Alloy Power II تولید می شود که بایست به افزایش دوام، بهره وری از انرژی و پایایی آن کمک کند.

ایسوس قیمت و زمان عرضه این محصول را تاکنون اعلام نکرده است.

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.

  برگشت به بالا