Loading...

بنچمارک های اولیه از AMD AM4 منتشر شد؛ امید همچنان باقی است

|
بنچمارک های اولیه از AMD AM4 منتشر شد؛ امید همچنان باقی است
روز گذشته شاهد انتشار نتایج بنچمارک پردازنده AMD Bristol Ridge A12-9800 بودیم. این پردازنده که هنوز عرضه نشده، بر پایه معماری جدید ZEN نیست و با همان فناوری ساخت 28 نانومتری فعلی و بر پایه هسته های Excavator ساخته شده است اما بهبود قابل توجه ای را نشان می

 

نتایج منتشر شده نشان می دهد AMD  ضمن بهبود کارایی، بهره وری از انرژی را نیز بهبود بخشیده و حالا با پردازنده های کم مصرف تر و خنک تر روبرو هستیم. مصرف پردازنده A12-9800 تحت بنچمارک Prime95 به 30 وات می رسد که بسیار خوب است. این بنچمارک ها مقایسه با APU نسل  A10-7870K  را نشان می دهد.
AMD  همچنین فرکانس هسته را نیز بهبود بخشیده و این نمونه اولیه نشان می دهد اورکلاکرها با بکارگیری ایر کولرهای معمولی (کولر بادی) حداقل قادر به دست یابی به فرکانس 4.8 گیگاهرتز هستند.

 

 

حالا دیگر مطمئن هستیم دست کم نسل اول پردازنده ها و مادربردهای سوکت AMD AM4 در آستانه آمادگی برای عرضه به بازار به سر می برند و شرکای AMD در حال تدارک کامپیوترهای از پیش آماده هستند. تصاویر منتشر شده یک مادربرد سوکت AM4 ساخت کمپانی تایوانی گیگابایت را نشان می دهد.

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.

  برگشت به بالا