Loading...

EVGA کارت گرافیک قدرتمند GTX 1080 HYBRID را معرفی کرد

|
EVGA کارت گرافیک قدرتمند GTX 1080 HYBRID را معرفی کرد

EVGA امروز کارت گرافیک GeForce GTX 1080 HYBRID را معرفی کرد که 130 دلار از قیمت پایه تعیین شده برای کارت های GTX 1080 گران تر است. این کارت به راهکار خنک سازی هیبردی (ترکیبی) متشکل از خنک کننده مایع و بادی مجهز است. GTX 1080 HYBRID به پردازنده گرافیکی از پیش اورکلاک شده مجهز است و کارایی بالاتر از طراحی مرجع ارائه می کند.

 خنک کننده مایع این کارت وظیفه خنک سازی پردازنده گرافیکی و دفع مقدرای از حرارت جذب شده توسط صفحه فلزی از سطح تراشه های حافظه و مدار تغذیه را بر عهده دارد. فن 100 میلی متری تعبیه شده روی کارت نیز صفحه فلزی در تماس با تراشه های حافظه و مدار تغذیه را خنک نگه می دارد. خنک کننده مایع این کارت از نوع closed-loop و از پیش آماده و نصب شده است.

GTX 1080 HYBRID از همان برد PCB تمام کاستوم قدرتمند کارت GTX 1080 Classified ACX 3.0 بهره می برد. درست همانند مدل Classified، این کارت نیز به صورت کارخانه ای اورکلاک شده است. فرکانس پایه هسته این کارت 1721 مگاهرتز است در حالت Boost دست کم به 1860 مگاهرتز می رسد. با این حال فرکانس حافظه همان 10 گیگاهرتز مرجع (فرکانس موثر) دست نخورده باقی مانده است.

 

 

توان مورد نیاز این کارت از طریق یک جفت کانکتور 8 پینی PCIe تامین می شود. درگاه های خروجی تصویر از یک HDMI 2.0b، یک dual-link DVI و یک DisplayPort 1.4 تشکیل شده است.

 

 

کارت EVGA GeForce GTX 1080 HYBRID با قیمت 730 دلار عرصه می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.

  برگشت به بالا