کارت گرافیک GeForce GTX 1080 Xtreme Gaming Premium Pack توسط Gigabyte معرفی شد

کارت گرافیک GeForce GTX 1080 Xtreme Gaming Premium Pack توسط Gigabyte معرفی شد

سرانجام کارت گرافیک GeForce GTX 1080 Xtreme Gaming Premium Pack، پرچمدار آتی گیگابایت معرفی شد. این کارت به طور ویژه برای هدست های واقعیت مجازی ساخته شده اما اغلب ویژگی های متمایز کننده نسل پیش از خود، GTX 980 Ti XTREME GAMING را به ارث برده است. در ادامه می توانید با جدیدترین کارت گرافیک گیگابایت آشنا شوید.

این کارت به کولر قدرتمند WINDFORCE 3X با سه فن 100 میلی متری مجهز است. فن ها از طراحی انحصاری گیگابایت برای تیغه ها و  روانکاری جفت بلبرینگ بهره می برند. همانند نسل قبل، فن میانی با در جهت خلاف فن های کناری دوران می کند که به ادعای گیگابایت  با بهبود گردش هوا، دفع حرارت از سطح رادیاتور را تسریع می بخشد. شبکه های رادیاتور دارای طراحی غیر یک نواخت هستند که باعث افزایش اصطکاک هوا با رادیاتور شده و به دفع حرارت کمک می کند. بک پلیت فلزی نیز پابرجا است.

 

 

 

 Xtreme VR Link یکی از ویژگی های قابل توجه این کارت است که از سه درگاه HDMI برای هدست های واقعیت مجزای و سه درگاه DP برای متصل کردن سه نمایشگر با وضوح 4k پشتیبانی می کند.

 

 

 

این کارت نیز به نورپردازی قابل شخصی سازی RGB مجهز است و می توان از طریق نرم افزار XTREME Engine، از 16.8 میلیون رنگ مختلف، جلوه ها و رنگ های متفاوتی را انتخاب کرد.

 

 

 

 فرکانس حافظه این کارت 10010 مگاهرتز اما فرکانس هسته آن تاکنون مشخص نیست. این کارت توان مورد نیاز خود را از یک جفت کانکتور 8 پینی می گیرد.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.