Loading...

AsRock از ماه آینده مادربرد های Hyper OC را عرضه خواهد کرد

|
AsRock از ماه آینده مادربرد های Hyper OC را عرضه خواهد کرد

اگر به یاد داشته باشید، چند ماه قبل سازندگان مادربرد روشی را برای اورکلاک کردن پردازنده‌های ضریب بسته Skylake اینتل، حتی بر روی مادربردهای غیر Z170 پیدا کردند که پس از مدت بسیار کوتاهی، شرکت اینتل آن‌ها را از این کار منع کرد. اما شرکت ازراک محدودیت وضع شده از سوی اینتل را زیر پا گذاشته و ماه آینده مادربردهای سری Hyper OC را با قابلیت اورکلاک کردن پردازنده های ضریب بسته Skylake روانه بازار می کند.

 ازراک برای عبور از محدودیت‌های وضع شده توسط اینتل در اورکلاک پردازنده‌های ضریب بسته Skylake از طریق افزایش فرکانس BCLK،، با تعبیه یک تولید کننده پالس ساعت خارجی بر روی برد PCB در مادربردهای  170 Pro4/Hyper ، B150 Pro4/Hyper و H110-DS/Hyper، یکبار دیگری رویای علاقمندان به اورکلاکینگ را دست یافتنی کرده است. H170 Pro4/Hyper غنی ترین و بهترین مادربرد این سری است.

مادربرد H170 Pro4/Hyper بر پایه چیپ ست H170 است، بنابراین تقریباً همان قابلیت های ارتباطی و درگاه های Z170 را ارائه می کند. به صورت کلی، سه تفاوت اصلی میان چیپ ست H170 و Z170 وجود دارد. H170 از اورکلاکینگ پشتیبانی نمی کند، در پشتیبانی از پیکربندی چندگانه کارت گرافیک محدودیت دارد و تعداد کمتری خط ارتباطی پرسرعت دارد. ازراک در مادربرد H170 Pro4/Hyper محدودیت اول را برداشته و از اورکلاکینگ پشتیبانی می کند. 

 

 

در جدول زیر مشخصات مادربردهای سری Hyper OC آمده است:

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا