Loading...

Inno3D کارت گرافیک GeForce GTX 1080 iChill Black را معرفی کرد

|
Inno3D کارت گرافیک GeForce GTX 1080 iChill Black را معرفی کرد

Inno3D، از شرکای انویدیا، کارت گرافیک پرچمدار جدید خود را بر پایه پردازنده گرافیکی GeForce GTX 1080 معرفی کرد. Inno3D GeForce GTX 1080 iChiLL BLACK به راهکار خنک سازی هیبریدی (ترکیبی) مجهز است که از ترکیب واتر کولر قدرتمند و فن بسیار کم صدا بهره می گیرد.

راهکار خنک سازی این کارت از واتر کولر یک تکه (AIO) برای خنک سازی پردازنده گرافیکی و حرارت گیر آلومینومی با یک فن 8 سانتی متری برای خنک سازی مدار تغذیه و تراشه های حافظه تشکیل شده است. فن این کارت در مواقع بلا استفادگی با هدف کاهش آلودگی صوتی متوقف می شود. بر روی کارت نشان گر LED برای نمایش شدت LOAD پردازنده گرافیکی تعبیه شده است.

این کارت به برد PCB اختصاصی مجهز است که توان مورد نیاز خود را از ترکیب یک کانکتور 8 پینی و یک کانکتور 6 پینی می گیرد. برخورداری از کولر قدرتمند و برد PCB قوی، به Inno3D این امکان را بخشیده است تا کارایی بالاتری از GTX 1080 استخراج کند. فرکانس پایه هسته این کارت 1759 مگاهرتز و فرکانس آن در حالت بوست به 1898 مگاهرتز می رسد. تراشه های حافظه نیز اورکلاک شده اند و سرعت آنها به 10.4 گیگابیت بر ثانیه می رسد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.

  برگشت به بالا