MSI مادربرد گیمینگ Z170A Gaming M6 را معرفی کرد

MSI مادربرد گیمینگ Z170A Gaming M6 را معرفی کرد

MSI جدیدترین مادربرد مخصوص گیمینگ این کمپانی را معرفی کرد. Z170A GAMING M6 برای خوره های گیمینگ طراحی شده و دارای دو قابلیت جدید شامل درگاه  USB 3.1 نسل دوم با پهنای باند خارق العاده 16 گیگابیت بر ثانیه و نسل بعدی کنترلر شبکه Killer  است. این مادربرد همچنین ویژگی ها و قابلیت های متعددی برای گیمینگ دارد.

در اغلب مادربردهای فعلی  از تراشه کنترلر ASMedia 1142 برای تامین درگاه USB 3.1 استفاده شده است که از طریق گذرگاه PCIe x2 نسل دوم با پهنای باند 10 گیگابیت بر ثانیه و یا PCIe x1 نسل سوم با پهنای باند 8 گیگابیت بر ثانیه با سیستم ارتباط برقرار می کند، بنابراین در بهترین حالت پهنای باند درگاه های USB 3.1 مبتنی بر این کنترلر به 10 گیگابیت بر ثانیه می رسد.

MSI حالا در مادربرد Z170A GAMING M6 از کنترلر جدید Asmedia 2142 USB 3.1 نسل دوم بهره می گیرد که از طریق گذرگاه PCIe x2 نسل سوم با سیستم ارتباط برقرار می کند. نسل دوم USB 3.1 تا دو برابر از نسل اول سریعتر است. به ادعای MSI این راهکار در ترکیب با فناوری تقویت کننده انحصاری این کمپانی، سریعترین درگاه USB 3.1  نسل دوم موجود را ارائه می کند. مادربرد MSI Z170A GAMING M دارای درگاه USB 3.1 نسل دوم نوع A و C است.

 

افزون بر قابلیت مذکور، مادربرد Z170A GAMING M6 به نسل بعدی تراشه های کنترلر شبکه مخصوص گیمینگ Killer  مجهز است که تاکنون به طور رسمی معرفی نشده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.