Loading...

بزودی کارت های Radeon RX 480 Armor توسط MSI عرضه خواهد شد

|
بزودی کارت های Radeon RX 480 Armor توسط MSI عرضه خواهد شد

کارت های گرافیک سری MSI Armor در مقایسه با سری Gaming، ارزان تر و نسخه های ساده تری هستند اما قیمت گذاری بهتری دارند، با این حال بی صدا بودن و کیفیت ساخت خوب، از ویژگی های قابل توجه آنها است. این کمپانی اخیراً کارت های سری Radeon RX 480 Armor را برای علاقمندان معرفی کرده است.

MSI دو مدل از کارت RX 480 Armor به نام های 4G و 8G عرضه می کند که به ترتیب دارای 4 و 8 گیگابایت حافظه ویدئویی هستند. پردازنده گرافیکی Polaris 10 XT مورد استفاده در Radeon RX 480 دارای 2304 پردازنده جریانی (واحد سایه زنی) است که فرکانس بوست آن در مدل معمولی بRX 480 Armor به 1266 مگاهرتز می رسد.

MSI همچنین یک مدل اورکلاک شده به نام Radeon RX 480 Armor 8G OC  نیز عرضه می کند که فرکانس بوست هسته آن به 1291 مگاهرتز می رسد. فرکانس موثر حافظه در هر دو مدل 8  گیگاهرتز است. کارت های سری Armor به خنک کننده ای با یک جفت فن مجهز هستند. این فن ها تا زمانی که دمای پردازنده گرافیکی از 60 درجه سانتیگراد عبور نکند، غیر فعال باقی می مانند. قیمت این کارت ها تاکنون اعلام نشده است اما انتظار می رود حدود 20 دلار از مدل Gaming ارزان تر باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.

  برگشت به بالا