جزئیات جدیدی از کامپیوتر کوله پشتی جدید MSI با نام VR One مشخص شد

جزئیات جدیدی از کامپیوتر کوله پشتی جدید MSI با نام VR One مشخص شد

پلتفرم های واقعیت مجازی (VR) برتر فعلی بازار، شامل Oculus Rift و HTC Vive، به کامپیوترهایی با سخت افزارهای قدرتمند نیاز دارند، یکی دیگر از معایب این هدست ها، بهره گیری از ارتباط کابلی و عدم پشتیبانی از ارتباط بیسیم است که از جذابیت آنها می کاهد. کمپانی هایی چون MSI به دنبال راهکارهایی برای برطرف کردن این معایب هستند که یکی از آنها نزدیک کردن کامپیوتر به گیمرها و از میان برداشتن وابستگی به پریز برق است.

چندی قبل MSI از یک کامپیوتر قابل حمل با توانایی پشتیبانی از هدست های واقعیت مجازی رونمایی کرد که شبیه به کوله پشتی است. هنگام رونمایی از این محصول، خبری از ارائه جزئیات نبود اما حالا نه تنها می دانیم VR One نام دارد، بلکه اطلاعاتی نیز از اجزای آن داریم.

وزن این کامپیوتر پشتی با باتری های آن نزدیک به 3600 گرم است. گفته می شود VR One قدرت پردازشی خود را از یک کارت گرافیک از سری GeForce GTX 10 انویدیا و پردازنده اورکلاک شده اینتل می گیرد. این کامپیوتر قابل حمل دارای درگاه خروجی تصویر HDMI  و miniDisplayPort، یک درگاه USB نوع C با پشتیبانی از Thunderbolt 3 و چهار درگاه USB 3.0 است.

 

یک جفت فن 90 میلی متری و رادیاتوری با 9 عدد لوله ناقل حرارت، وظیفه خنک نگه داشتن اجزای این کامپیوتر را بر عهده دارند. آلودگی صوتی ایجاد شده توسط این راهکار خنک سازی حداکثر به 41 دسیبل می رسد. این کامپیوتر دارای یک جفت باتری است که به آسانی و بدون نیاز به باز کردن هیچ چیزی، قبال جداسازی هستند. باتری کامپیوتر پشتی VR One با هر بار شارژ کردن قادر به اجرای بازی حدود کمی بیش از 90 دقیقه است.

آنطور که پیداست، VR One  قادر به اجرای بازی های روز با نرخ فریم دهی 90 فریم بر ثانیه است.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.