Loading...

راهکار سامسونگ برای شناسایی گوشی های معیوب Galaxy Note 7

|
راهکار سامسونگ برای شناسایی گوشی های معیوب Galaxy Note 7

همانطور که بارها در خبرهای متعدد شنیده‌اید سامسونگ در حال حاضر مشغول جمع آوری تمامی گوشی‌های نوت 7 عرضه شده است. چرا که مشکل باتری این اسمارت فون بسیار حاد به نظر می‌رسد و خطرات گوناگونی را برای کاربران در سراسر دنیا ایجاد کرده است. سایت های خبری گوناگون تاکنون راهکارهای متفاوتی برای تشخیص گوشی‌های نوت 7 سالم و بدون خطر منتشر کرده اند اما سامسونگ بالاخره امروز یک روش رسمی برای شناسایی این گوشی‌ها معرفی کرد.

اگرچه سامسونگ اعلام کرده است که تمامی گوشی‌های نوت 7 عرضه شده باید بازگردانده شوند اما به نظر می‌رسد باتری تعدادی از این گوشی‌های عرضه شده متفاوت هستند و خطری را برای کاربران ایجاد نمی‌کنند. سامسونگ امروز صفحه وب جدیدی را معرفی کرد که کاربران می‌توانند با مراجعه به آن و وارد کردن شناسه IMEI گوشی نوت 7 خود، از خطرناک یا امن بودن باتری آن باخبر شوند. با استفاده از این راهکار سامسونگ، حداقل بخشی از کاربران گوشی های نوت 7 از این پس می‌توانند بدون هیچگونه نگرانی از گوشی خود استفاده نمایند.

استفاده از این راهکار جدید سامسونگ بسیار ساده است، تنها با ورود به این سایت و وارد کردن شناسه IMEI گوشی نوت 7 خود می‌توانید از سالم یا خطرناک بودن آن اطمینان پیدا کنید. اگر گوشی شما با استفاده از این وب سایت، خطرناک شناخته می‌شود بهتر هست در تماس با نمایندگی سامسونگ نسبت به بازگرداندن گوشی خود اقدام نمایید.

دسترسی به شناسه IMEI گوشی‌های نوت 7 از طریق جعبه اصلی این محصول و یا دنبال کردن آدرس Settings سپس About Phone سپس Status و در نهایت IMEI Information ممکن است.

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.

  برگشت به بالا