سریعترین کارت‌های حافظه 256 گیگابایتی دنیا توسط SanDisk عرضه شد

سریعترین کارت‌های حافظه 256 گیگابایتی دنیا توسط SanDisk عرضه شد

SanDisk یکی از شرکت‌های وابسته به کمپانی Western Digital امروز کارت‌های حافظه جدیدی را معرفی کرد که گفته می‌شود سریع‌ترین کارت‌های حافظه 256 گیگابایتی دنیا هستند. بنا بر اطلاعات منتشر شده از سوی کمپانی Western Digital این کارت‌ها می‌توانند برای استفاده در دوربین‌های حرفه‌‌ای، Drone ها، گوشی‌های هوشمند با قابلیت ذخیره‌سازی ویدیو‌های 4K و دیگر محصولات مشابه مورد استفاده قرار بگیرند.

وسترن دیجیتال ضمن معرفی کارت‌های حافظه Extreme microSDXC UHS-I خود اعلام کرد که این محصول قادر است سرعت نوشتن و انتقال اطلاعات 90 و 100 مگابایت بر ثانیه را فراهم کند و کاربران می‌توانند با استفاده از این کارت‌ها یک فیلم با وضوح full HD را در مدت 45 ثانیه جا به جا کنند.

کمپانی SanDisk همچنین نسخه ارزران قیمت‌تری از این کارت‌های فوق سریع را هم راهی بازار کرده است. کارت‌های حافظه Ultra microSDXC UHS-I Premium Edition نیز دارای سرعت انتقال اطلاعات 95 مگابایت بر ثانیه هستند. هر دو محصولات جدید وسترن دیجیتال به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در مقابل شوک الکتریکی، آب، حرارت و پرتوهای ایکس مقاومت بسیار خوبی داشته باشند.

این کارت‌ها در حالی از سوی وسترن دیجیتال عرضه شده‌اند که سامسونگ نیز چندی پیش کارت‌های حافظه 256 گیگابایتی فوق سریعی را راهی بازار کرد. اگرچه این محصول سامسونگ نیز سرعت بسیار خوبی در نقل و انتقال اطلاعات دارد اما با توجه به اطلاعات منتشر شده باید این محصول وسترن دیجیتال را سریعتر بنامیم.

نسخه Extreme از این کارت‌های حافظه قرار است با قیمت 199 دلار و نسخه Premium نیز با قیمت 144 دلار در بازارهای جهانی در دسترس باشند.

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.