زمان انتشار آپدیت جدید Windows 10 موسوم به Anniversary لو رفت

زمان انتشار آپدیت جدید Windows 10 موسوم به Anniversary لو رفت
مایکروسافت به طور اتفاقی خبر عرضه آپدیت Anniversary برای ویندوز 10 را برای مدت کوتاهی روی وب سایت خود قرار داد و حالا می‌دانیم این آپدیت به طور دقیق چه موقع عرضه می‌شود. به نظر می‌رسد انتشار این خبر ناخواسته و از روی اشتباه بوده است.

 

بر اساس تیر خبر منتشر شده در وب سایت رسمی مایکروسافت، آپدیت Anniversary دوم آگوست (12 مرداد 1395)، تنها چند روز پس از سالگرد عرضه ویندوز 10، منتشر می‌شود. هرچند تنها تیتر این خبر در وب سایت مایکروسافت منتشر شد و خبری از محتوای خبر نبود، اما با توجه به انتشار مستقیم در وب سایت رسمی، به نظر می‌رسد کاملاً دقیق باشد. با توجه به اینکه تنها کمی بیش از یک ماه با تاریخ یاد شده فاصله داریم، مایکروسافت طی چند هفته آینده توسعه نسخه نهایی این آپدیت را به اتمام می‌رساند و آماده انتشار می‌شود. همچنین انتظار می‌رود به زودی یک بیلد جدید از نسخه پیش نمایش این آپدیت منتشر شود که نسخه کاندید عرضه خواهد بود.

 

 


آپدیت Anniversary در برگیرنده بهبودهای گسترده و قابلیت‌های جدیدی برای ویندوز 10 است.

 

بروزرسانی خبر :

 

پس اینکه امروز تاریخ انتشار به‌روز رسانی‌ Anniversary برای سیستم عامل ویندوز 10 به صورت اتفاقی لو رفت، مایکروسافت ساعاتی پیش در یک نشست خبری تایید کرد که این به‌روز رسانی‌ها در دوم آگوست (12 مرداد) همراه با مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید و رفع بسیاری از مشکلات نسخه قابل دسترس کنونی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

مایکروسافت در این نشست خبری اعلام کرد که در حال حاضر چیزی در حدود 350 میلیون دستگاه از ویندوز 10 استفاده می‌کنند و "میزان رضایت کاربران از این سیستم عامل نسبت به دیگر نسخه‌های ویندوز بالاتر بوده است." مایکروسافت همچنین به کاربران توصیه کرد تا پیش از 29 جولای (8 مرداد) دستگاه‌های خود را به ویندوز 10 ارتقا دهند تا از فرصت به‌روز رسانی رایگان به این سیستم عامل استفاده کرده باشند.

در ادامه این نشست خبری، مایکروسافت جزییات جدیدی از به‌روز رسانی‌های Anniversary منتشر کرد و ضمن تشکر از همه کاربرانی که از این سیستم عامل پشتیبانی کردند اعلام کرد که با انجام این به‌روز رسانی‌ها، دستیار هوشمند کورتانا و مرورگر Microsoft Edge از ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی برخوردار خواهند بود. این کمپانی همچنین اذعان کرد که اضافه شدن قابلیت‌ها و نو‌آوری‌های جدید به ویندوز 10 همچنان ادامه خواهد داشت.

طبق معمول نسخه نهایی از به‌روز رسانی‌های Anniversary قرار است ابتدا در اختیار کاربران برنامه Windows Insider قرار بگیرد تا مایکروسافت پیش از انتشار عمومی و همگانی، از عملکرد درست و مناسب این نسخه اطمینان پیدا کند. هنوز مشخص نیست که کاربران برنامه Windows Insider چه زمانی به این نسخه نهایی دست خواهند یافت اما مطمئناً در طی روزها و هفته‌های آینده نسخه‌های آزمایشی دیگری از ویندوز 10 در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. پیش از این اطلاعاتی منتشر شده بود که نشان می‌داد مایکروسافت این نسخه را با شماره بیلد 1607 به کاربران خود معرفی خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.