Loading...

Google از این پس اطلاعات بیشتری راجع به بازی ها می دهد

|
Google از این پس اطلاعات بیشتری راجع به بازی ها می دهد
از این پس اگر شما نام یک بازی را در Google جستجو کنید، پایگاه اطلاعاتی Google یا به اصطلاح Knowledge Graph اطلاعات بیشتری در ارتباط با آن بازی به شما می دهد؛ اطلاعاتی نظیر تاریخ عرضه، ناشر و سازنده بازی و... . به عنوان مثال همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، اگر شما بازی Civilization: Beyond Earth در گوگل سرچ کنید، یک پنل در سمت راست صفحه با اسکرین شات هایی از بازی می بینید. همچنین نمره متای بازی، توضیح مختصری که از ویکیپدیا گرفته شده، فرانچایز که متعلق به آن است و اینکه برای چه پلتفرم هایی عرضه می شود نیز دیده می شود. این جستجوی جدید هم برای عناوین دنباله ای و هم عناوین مستقل کار می کند. تصویر را در زیر مشاهده می کنید:
 
00939733914401966713.jpg (1181×850)

Knowledge Graph نخست در سال 2012 معرفی شد که مانند توضیحات داده شده، اطلاعاتی پیرامون فیلم ها، کتاب ها، اماکن، اشخاص، غذا ها و... میداد. بازی های ویدئویی آخرین مورد اضافه شده به این لیست است.

یک سخنگو از جانب شرکت Google در مصاحبه با سایت VentureBeat گفته است: "ما همیشه می خواستیم که مردم بهترین جواب ها را برای پرسش ـشان خیلی سریع پیدا کنند. با بروز رسانی ـی که امروز انجام گرفته، شما می توانید سوالات خود را راجع به بازی های ویدئویی بپرسید و [درحالیکه اطلاعات متفرقه دیگری را مشاهده خواهید کرد] مفیدترین اطلاعات را راجع به بازی های کنسول، PC و محبوب ترین نرم افزار های موبایل خواهید یافت.

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.
  - دیدگاهتان مربوط به محصول باشد.
  - دیدگاهتان به زبان فارسی باشد.
  - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ در سایت عضو شوید و عکس دلخواه خود را (مطابق با شرایط درج شده در راهنمای سایت) آپلود نمایید.

  برگشت به بالا