Loading...

چرایی ادامه داستان Dishonored 2 با کاراکتر Emily Kaldwin

|
چرایی ادامه داستان Dishonored 2 با کاراکتر Emily Kaldwin

در Dishonored 2 بازیکنان می توانند در نقش شخصیت اصلی نسخه اول یعنی کوروو آتانو [Corvo Attano] ظاهر شده یا کنترل قهرمان جدید داستان یعنی امیلی کالدوین [Emily Kaldwin] را در دست گیرند.

طرفداران نسخه اول دختر ده ساله ملکه که مادرش را جلوی چشمانش به قتل رساندند را به یاد دارند. در آن توطئه کوروو، قهرمان نسخه اول توانست امیلی را نجات داده و همانند دختر واقعی اش از او مراقبت کرده و بزرگش کند. بر حسب این اتفاق، رشد امیلی تحت تاثیر عملکردهای کوروو قرار می گیرد.

در مراسم E3 2015، رئیس استدیو Arkane در رابطه با Emily اظهار داشت : "واکنش بازیکنان نسبت به نقش امیلی در نسخه اول، یکی از مهم ترین دلایل و محرک های تیم سازنده برای ادامه داستان رندگی او بود."

"بعد از نسخه اول، خیلی از بازیکنان پیش من می آمدند و می گفتند 'واو، اون لحظه که من به اتاقش [امیلی] رفتم و نقاشی هاشو رو دیوار دیدم، فهمیدم که برای این دختر مهم ــه که من چطور وضعیت رو تحت کنترل خودم در میارم. من به خاطر اون بود که نحوه بازی کردم رو تغییر دادم.'"

"در امیلی ویژگی ای جادویی برای ما و بازی ـمان، نهفته است. به همین خاطر بلافاصله بعد از اتمام ساخت Dishonored در مورد ویژگی های مثبت ادامه داستان او بحث می کردیم."

"اینکه او در زمان بزرگ سالی چه شخصیتی داشته باشد، اینکه چگونه ملکه ای می شود. در زمان تجربه بازی، به چه نوع قانون شکنی تبدیل می شود و ...."

کمپانی Bethesda یک ویدیو جدید از این بازی منتشر کرده که به معرفی این شخصیت می پردازد، از قدرت های او که با کوروو متفاوت هستند می گوید و ....

در منبع می توانید ویدیو را مشاهده نمایید.

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا