Loading...

احتمال عرضه بازی ReCore برای پلتفرم PC وجود دارد

|
احتمال عرضه بازی ReCore برای پلتفرم PC وجود دارد

بنا بر اعلام آقای Keiji Inafune و استودیو Aramture، بازی ReCore که در E3 امسال برای Xbox One معرفی شد احتمالا مهمان PCبازها نیز خواهد بود. در این عنوان آخر زمانی، بازیباز در نقش دختری قرار می گیرد که برای ادامه بقا می بایست با دوستان رباتی خود به دنبال حیات بگردد.


آن طور که از شواهد پیداست آقای Bobby Pavlock سناریو پرداز و طراح ارشد بازی ReCore در سایت شخصی خود برای پلتفرم عنوان نام برده شده، علاوه بر Xbox One کامپیوترهای شخصی را نیز مشخص کرده است. برای مشاهده صفحه آقای Pavlock کلیک کنید.

اما این تنها مدارک موجود نمی باشد چرا که آقای Thomas Keene از مهندسین نرم افزار استودیو Armature در رزومه کاری خود بر روی سایت linkedin نوشته است:

در حال طراحی یک بازی هنری با استفاده از موتور Unity 3D برای PC و کنسول Xbox One هستیم.

این صحبت ها و شواهد استودیو Armature تنها به بازی ReCore ختم می شود؛ مگر اینکه بی سر و صدا مشغول کار بر روی دومین پروژه ی خود برای Xbox One باشند!

اگر به یاد داشته باشید آقای Kudo Tsunoda که یکی از افراد شاخص استودیو Microsoft Game است در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Gamespot گفته بود:

هر کجا که می خواهید، می توانید بازی را بر روی هر دستگاهی انتخاب کنید و آن را به راحتی بازی کنید. این یک هدف بلند مدت مایکروسافت برای اکوسیستم Xbox است.

پس با توجه به شواهدی که ذکر نمودیم اگر در آینده ای نچندان دور بازی ReCore برای پلتفرم PC نیز معرفی شد، تعجب آور نخواهد بود.

بازی ReCore در بهار ۲۰۱۶ برای Xbox One عرضه خواهد شد.

 
 
 
 
 
 
0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا