Loading...

اخبار جدیدی از بازی Fallout 4 منتشر شد

|
اخبار جدیدی از بازی Fallout 4 منتشر شد

بالاخره پس از مدت ها انتظار، طرفداران فرانچایز محبوب Fallout، می توانند در ماه نوامبر به استقبال چهارمین نسخه از این فرانچایز رفته و بار دیگر به محیط پس از آخرالزمانی بازی قدم گذارند. به همین مناسبت Bethesda، با کمک کمپانی Dark Horse Comics، قصد دارد کتاب طراحی های هنری بازی را آماده کرده و منتشر کنند.

این کتاب که با نام The Art of Fallout 4 شناخته می شود، برای عرضه در ۲۲ دسامبر سال جاری برنامه‌ریزی شده و به قیمت ۳۹٫۹۹$ به فروش خواهد رسید. این کتاب شامل کلکسیون کاملی از طرح های مفهومی و هنری بازی که در طول مراحل ساخت استفاده شده است، خواهد بود. همچنین بعضی از طرح های موجود در این کتاب کاملا اختصاصی بوده و قبلا منتشر نشده است. در کنار عرضه نسخه معمولی، یک نسخه ویژه از این کتاب در فروشگاه آنلاین Bethesda منتشر خواهد شد. همان طور که در بالا ذکر شد، این کتاب حاصل همکاری دو کمپانی Bethesda و Dark Horse Comics می باشد.
همچنین Bethesda اعلام کرد که این کتاب کلکسیونی ارزشمند برای طرفداران سری و دوستی قابل اعتماد برای افراد سرگردان در Wasteland می باشد.

 

 


 

ظاهرا Bethesda هیچ گونه نگرانی در رابطه با گرافیک نسبتا پایین عنوان مورد انتظار Fallout 4 ندارد. برخی از طرفداران، انتقاداتی را به گرافیک نسل قبلی این عنوان وارد کرده بودند. اخیرا رییس Bethesda، پاسخ این انتقادات را داده است.

بعد از اینکه عنوان Fallout 4 در ماه ژوئن معرفی شد، برخی از طرفداران به دلیل گرافیک پایین این عنوان، انتقاداتی را به Bethesda وارد کردند. Bethesda اخیرا اعلام کرده که از این انتقادات آگاه است و این موارد آنها را ناراحت نکرده است.

آقای Pete Hines، رییس Bethesda، به تازگی مصاحبه ای را با وبسایت Metro UK انجام داده است. او بیان کرد که هیچ وقت نمی توان رضایت همه طرفداران را به دست آورد. ایشان در این رابطه گفت:

پس از ۱۶ سال فعالیت در صنعت بازی های ویدیویی، این موضوع برای من عجیب نیست. در واقع اگر بخواهم به صورت کلی بگویم ما بخشی از سرگرمی هستیم. در سایر بخش های مشابه نیز توافق همه جانبه در مورد موضوعات مختلف وجود ندارد.

Hines ادامه داد:

ممکن است برخی از افراد احساس کنند که گرافیک این بازی در سطح خوبی قرار ندارد یا اینکه گیم پلی و فضای آن رضایت بخش نیست. با این وجود، در پایان، همه این موارد دیدگاه های شخصی طرفداران هستند. من سعی کرده ام که اطلاعات بازی را به بهترین شیوه در اختیار طرفداران قرار دهم تا دید خوبی نسبت به بازی داشته باشند. در واقع، این کاری است که ما تلاش کرده ایم در اینجا انجام دهیم و به همین شکل نیز خواهد ماند.

ظاهرا گرافیک عنوان Fallout 4 نتوانسته رضایت همه طرفداران را به دست آورد، با این حال، این بازی از ویژگی های متنوعی برخوردار است و جهان وسیعی دارد. همانطور که آقای Hines در جریان همایش E3 اعلام کرده بود، تمرکز تیم سازنده بازی بیشتر بر روی گیم پلی این عنوان قرار داشته است و جنبه های بصری در اولویت های بعدی تیم سازنده بازی قرار داشته است.

در حقیقت، این عنوان از نظر ظاهری شباهت های زیادی به بازی Fallout 3 دارد اما در یک نگاه کلی، گرافیک بازی در سطح قابل قبولی قرار دارد. سازندگان بیان کرده اند که آنها تلاش کرده اند تا از بازخورد های افرادی که قسمت های قبلی سری را تجربه کرده اند، استفاده کنند. بر طبق گفته های Hines، این بازخوردها در اضافه کردن برخی از المان های گیم پلی نقش زیادی داشته است.

 

Hines احساس می کند که افراد زیادی منتظر عنوان Fallout 4 هستند و همچنان می خواهند که اطلاعات بیشتری را از این بازی دریافت کنند و آن را تجربه نمایند.

Hines گفت:

بنابراین، تنها می خواهم که این افراد را مد نظر قرار دهم. مشخص است که همه بازیکنان، این عنوان را خریداری نخواهند کرد و به احتمال زیاد آنها دلایل خوبی برای این موضوع دارند.

عنوان مورد انتظار Fallout 4 قرار است در تاریخ ۱۰ نوامبر (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PC, PlayStation 4 و Xbox One منتشر شود.

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا