Loading...

عنوان GTA فروشی بالغ بر 220 میلیون نسخه در دنیا داشته است!

|
عنوان GTA فروشی بالغ بر 220 میلیون نسخه در دنیا داشته است!

فرنچایز فوق محبوب GTA از آن سری بازی‎هایی است که به قول معروف یک تنه برای سرپا نگه داشتن یک کمپانی کافی است و هر بار که اسمی از این فرنچایز برده می‎شود آمار خیره کننده‎ای نیز به همراه آن خواهد بود. اکنون نیز اطلاعات شگفت‎انگیزی از فروش این سری در دنیا منتشر شده است.

پس از انتشار گزارشی مبنی بر فروش ۵۴ میلیون نسخه‎ای بازی GTA 5 در دنیا، اکنون نیز Take-Two Interactive و Rockstar اطلاعات جدیدی را از فروش کلی سری GTA در دنیا منتشر کرده‎اند که طبق ان این فرنچایز تاکنون موفق به فروشی بالغ بر ۲۲۰ میلیون نسخه در سراسر دنیا شده است که آماری فوق‎العاده به حساب می اید.

در واقع با این فروش خیره کننده، سری بازی‎های GTA در جایگاه سومین فرنچایز پرفروش دنیا در تاریخ بازی‎های رایانه‎ای قرار می‎گیرد و تنها سری بازی‎های Mario و Pokemon در جایگاه بالاتری از آن قرار دارند. فرنچایز Mario تاکنون فروشی برابر با ۵۰۹ میلیون نسخه در دنیا را تجربه کرده است و قاطعانه بر صدر جدول تکیه زده و هیچ رقیب نزدیکی را نیز برای تهدید جایگاه خود نمی‎بیند. فرنچایز Pokemon نیز با ۲۹۷ میلیون نسخه فروش در سراسر دنیا در جایگاه دوم جدول پرفروش‎ترین سری بازی‎های تاریخ قرار گرفته است.

پس از GTA و در جایگاه چهارم، سری محبوب  Call of Duty قرار دارد که طبق اعلام اکتیویژن در ماه مارچ، تاکنون ۱۷۵ میلیون نسخه در جهان فروش داشته است.

نسخه‎ی پنجم GTA همچنان به فروش موفقیت آمیز خود در دنیا ادامه می‎دهد و با توجه به آپدیت‏‎ها و محتواهای جدیدی مثل Rockstar Editor که قرار است با آپدیت بعدی بازی برای PS4 و XBOX ONE منتشر شود، انتظار می‎رود حتی روند سریعتر و قدرتمندتری را نیز از لحاظ فروش تچربه کند. عنوان GTA 5 در سراسر دنیا برای پلتفرم‎های PC ،XBOX ONE ،XBOX 360 ،PS3 و PS4 در دسترس می‎باشد.

در خصوص سوالی مبنی بر انتشار بسته های الحاقی داستانی برای GTA 5، شرکت Take-Two Interactive تنها به پاسخ “بدون شرح” بسنده کرده است و مشخص نیست که آیا باید منتظر معرفی محتوای داستانی جدید باشیم یا خیر؟

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا