Loading...

صحبتهای Pete Hines در مورد عنوان Doom و رقابت آن با سایر بازی های سبک شوتر

|
صحبتهای Pete Hines در مورد عنوان Doom و رقابت آن با سایر بازی های سبک شوتر

بالاخره در بهار سال 2016 قرار است تا پس از سال ها تجدید دیداری با اکشن اول شخص کلاسیک Doom داشته باشیم. عنوانی که در E3 2015 نمایش بسیار درخشانی داشت.

مدیر روابط عمومی و بازاریابی کمپانی Bethesda یعنی Pete Hines به تازگی در گفت و گو با سایت MCV، در مورد Doom و رقابت آن با سایر عناوین شوتر معروف، صحبت هایی کرده است.

به گفته Pete Hines: "بازی Doom قرار است تا حس و حال اکشن های کلاسیک را در قالبی مدرن عرضه کند. بخش multiplayer این بازی مثل سایر اکشن های اول شخص نیست که فقط باید به سایرین تیر اندازی کرده و آن ها را از بین ببرید. بخش multiplayer این بازی، در مورد این نیست که چه کسی زودتر ماشه را می کشد یا چه کسی عکس العمل سریع تری دارد.

تمام این مشخصات باعث می شود که Doom تجربه ای را به شما هدیه کند که در هیچ کدام از بازی های شوتر اول شخص دیگر، نمی توانید آن تجربه ها را به دست بیاورید. این بازی می تواند دوش به دوش شوترهای معروف رقابت کرده و از آن ها پیشی بگیرد.

در حال حاضر عنوان Doom در بین بازی های مورد علاقه تعدادی از گیمرهایی که به بازی های اول شخص علاقه دارند، دیده نمی شود. دلیل این قضیه این است که Doom بیش از ده سال، غیبت داشته است.

Doom عنوانی بسیار سریع و خشن است که همیشه گیمر را به بازی تهاجمی وادار می کند. شما در این بازی، هنگام کم شدن خط سلامتی خود، نمی توانید در گوشه ای پنهان شده و منتظر پر شدن خودکار خونتان باشید. تنها راه برگشت سلامتی شما این است که به دل دشمنان بزنید."

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا