Loading...

لانچ تریلر بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain را تماشا نمایید

|
لانچ تریلر بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain را تماشا نمایید

 

همان‌طور که خودتان می‌دانید بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain چند روز دیگر به صورت رسمی عرضه خواهد شد. به همین دلیل آقای هیدئو کوجیما چندی پیش اعلام کرد که در حال تهیه لانچ تریلر این بازی می‌باشد. اکنون بر اساس قولی که داده بودیم، این تریلر را می‌توانید مشاهده کنید. در این تریلر زیبا می‌توانید تاریخچه و صحنه هایی از نسخه های قبلی این سری و همچنین بخش های جدید از نسخه‌ی جدید را با کارگردانی آقای هیدئو کوجیما مشاهده کنید.

یک موسیقی زیبا و شنیدنی، صحنه هایی از نسخه های قبلی سری Metal Gear Solid، چند قسمت دیدنی از نسخه‌ی جدید و ویراش فوق العاده توسط هیدئو کوجیما همه چیز را برای یک تریلر خاطره انگیز مهیا کرده است. تریلری که می‌تواند برای طرفداران قدیمی حس زنده کردن تمامی خاطرات گذشته با این سری را داشته باشد و آن ها را برای نسخه‌ی جدید آماده کند.

این تریلر هم دارای بخش هایی از نسخه های قدیمی این سری است که برای طرفداران  فوق العاده خواهد بود و هم دارای چند بخش از نسخه‌ی جدید می‌باشد که بدون شک ذهن شما را درگیر راز های درون خود خواهد کرد. همه می‌دانند که کوجیما یکی از سازندگان بزرگ است اما او بار دیگر مهارت خود در ادیت و ویرایش تریلر را نشان داد. مهارتی که باعث شده است حتی برخی کارگردان های سینما هم از او تعریف کنند.

شما می‌توانید تریلر را با کیفیت های مختلف از پایین دانلود کنید.

دانلود با کیفیت Full HD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در تاریخ ۱۰ شهریور برای پلتفرم های PlayStation 4، PlayStation 3، Xbox One، Xbox 360 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا