Loading...

تاریخ انتشار نسخه PC بازی Assassin’s Creed: Syndicate مشخص شد

|
تاریخ انتشار نسخه PC بازی Assassin’s Creed: Syndicate مشخص شد
Ubisoft در نهایت تاریخ انتشار نسخه PC عنوان مورد انتظار Assassin’s Creed Syndicate را مشخص کرد.

 

بر اساس اطلاعات منتشر شده، نسخه های کنسولی بازی زودتر منتشر خواهند شد و نسخه PC با گذشت مدت زمان نسبتا کوتاهی از انتشار نسخه های کنسولی بازی، در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت.

همانطور که می دانید، نسخه PC بازی توسط استودیو Ubisoft Kiev ساخته می شود. آقای Sam Kovalev، مدیر تولیدات Ubisoft Kiev، بیان کرد که این تاخیر، تنها به دلیل اطمینان کسب کردن از کیفیت بالای نسخه PC بازی می باشد. او بیان کرد:

ما سعی کردیم که بهبود هایی را در مراحل ساخت این عنوان ایجاد کنیم و این موضوع به ما اجازه داد که کیفیت نسخه PC بازی را افزایش دهیم و بتوانیم به موقع بر روی مواردی نظیر پایداری و بهینه سازی این نسخه متمرکز شویم. در واقع، این موضوع یکی از اولویت های کاری تیم ساخت نسخه PC بازی در سال جاری بود.

او ادامه داد:

در چهار هفته مورد نظر، بر روی بهینه سازی نسخه PC کار خواهیم کرد و همچنین تلاش می کنیم که کیفیت این نسخه را ارتقا دهیم. ما می خواهیم که Assassin’s Creed Syndicate در زمان لانچ هیچ مشکلی را به همراه نداشته باشد و به صورت کاملا پایدار بر روی سیستم های کاربران اجرا شود.

هنوز اطلاعاتی درباره سیستم مورد نیاز نسخه PC عنوان Assassin’s Creed Syndicate منتشر نشده است. با این وجود، آقای Sam Kovalev اعلام کرد که نرخ فریم ریت یا رزولوشن این نسخه، بر روی میزان خاصی قفل نشده است و این نکته خوبی محسوب می شود. البته در ادامه آقای Kovalev بیان کرد که سیستم پیشنهادی نسخه PC که در آینده اعلام خواهد شد، بر روی رزولوشن ۱۰۸۰p و ۳۰ فریم بر ثانیه هدف گذاری شده است.

عنوان مورد انتظار Assassin’s Creed Syndicate قرار است در تاریخ ۲۳ اکتبر (جمعه، ۱ آبان ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PS4 و Xbox One و در تاریخ ۱۹ نوامبر (پنج شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۴) برای PC منتشر شود.

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا