Loading...

عنوان انحصاری PC با نام LawBreakers اثری از خالق سری Gears of War معرفی شد + تریلر و ویدیو گیم‌پلی

|
عنوان انحصاری PC با نام LawBreakers اثری از خالق سری Gears of War معرفی شد + تریلر و ویدیو گیم‌پلی
بالاخره انتظار ها به پایان رسید و Cliff Bleszinski (خالق Gears of War) از بازی جدید خود رونمایی کرد. عنوان جدید ایشان LawBreakers نام دارد و توسط دو استودیو Boss Key Productions و Nexon برای عرضه به صورت انحصاری بر روی PC آماده می‌شود.


LawBreakers یک بازی Free to Play شوتر خواهد بود و با توجه به اطلاعات در دسترس، تنها بر روی رایانه های شخصی عرضه می‌شود. بازی بر روی پرونده هایی جنایی تمرکز دارد و حالت دزد و پلیسی به خود گرفته است. اگر می‌خواهید در رابطه با بازی اطلاعات بیشتری کسب کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم متن زیر را که توسط سازنده بازی تهیه شده است را مطالعه نمایید:

LawBreakers نام یک شوتر رقابتی است و در یک جهان موازی که به دلیل یک اتفاق زمین شناسی با نام “The Shattering” دچار تغییرات گرانشی شده است و به دو قسمت تقسیم شده است، جریان دارد. پس از این واقعه اندک اندک جهان خود را بهبود می‌بخشد و عصر جدیدی از تکنولوژی آغاز می‌شود که در آن دستگاه هایی برای کنترل گرانش و توانایی های فوق بشری برای انسان ها حرف اول را می‌زنند. با شدت گرفتن فناوری های جدید دو حزب کاملا متضاد با یکدگیر شکل می‌گیرند و سعی در رقابت با هم را دارند. سازمان اول حفظ صلح با رعایت قوانین لازم را بر عهده گرفته است و حزب بعدی یک سازمان جنایی است که در واقع برای شکستن قوانین سازمان قبلی توسعه و تنظیم شده است.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی را دریافت کنید:

دانلود تریلر معرفی با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود تریلر معرفی با کیفیت ۷۲۰p

دانلود تریلر معرفی با کیفیت ۴۸۰p

 

در جریان مراسم PAX Prime نیز، از گیم‌پلی این عنوان رونمایی شد. پس از انتشار ویدئو گیم‌پلی، بعضی از شخصیت های بازی به طور رسمی و کامل معرفی شدند. در ادامه می‌توانید مشخصات هر یک از شخصیت های بازی را مطالعه کنید:

Kitsune: سریع و یک جنگنده‌ بسیار ماهر با قدرت های مرگبار. کاربرد وی بیشتر با چاقو و سلاح های سرد است و کار با این سلاح ها از خصوصیات کلیدی وی محسوب می‌شود.

Maverick: پرش های این شخصیت او را متمایز تر از دیگر شخصیت ها کرده است. وی می‌تواند با استفاده جت پک پرش های بلندی را تجربه کند و در میدان های جنگی سریع‌تر از رقیبان خود حرکت کند.

Breacher: این شخصیت بیش‌تر از اسلحه های تهاجمی و اسلحه کمری استفاده می‌کند و کار با اینگونه اسلحه ها از خصوصیات منحصر به فرد اوست. وی در کار های تیمی به خوبی ظاهر می‌شود و در اکثر مواقع هم به حمایت تیمی می‌پردازد.

Cronos: وی بسیار وحشیانه کار می‌کند و مسلما بیش‌ترین میزان شوک و وحشت در میدان جنگ توسط این شخصیت ایجاد می‌شود. Cronos پرتاب موشک و نارجنک را از طریق یک سلاح انجام می‌دهد و می‌تواند تعداد بسیاری را در یک صحنه نابود کند. بهتر است از این شخصیت دوری کنید، چرا که نزدیک شدن به او نتیجه ای جزء مرگ ندارد!

در ادامه می‌توانید ویدئو گیم‌پلی این عنوان مورد انتظار را دریافت کنید:

دانلود ویدئو گیم‌پلی با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰

دانلود ویدئو گیم‌پلی با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو گیم‌پلی با کیفیت ۷۲۰p و نرخ فریم ۶۰

دانلود ویدئو گیم‌پلی با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو گیم‌پلی با کیفیت ۴۸۰p

 

تصویر چهار شخصیت معرفی شده:

lawbreakers_characters-600x338

 

LawBreakers به احتمال زیاد در سال ۲۰۱۶ به صورت انحصاری بر روی PC عرضه می‌شود.

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا