Loading...

جزئیات دی‌ال‌سی Metal Gear Solid V : The Phantom Pain به همراه تصاویر آن منتشر شد

|
جزئیات دی‌ال‌سی Metal Gear Solid V : The Phantom Pain به همراه تصاویر آن منتشر شد
کمپانی Konami، تهیه‌کننده یکی از بهترین عناوین سال ۲۰۱۵ میلادی یعنی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain، اقدام به انتشار جزئیات جدیدی از جدیدترین بسته‌الحاقی بازی به همراه تصاویری از آن نمود.

 

این بسته که با نام horse armour شناخته می‌شود، جدا از چندین پوشش مخصوص برای اسبتان، شامل لباس‌های خاطره انگیز نسخه سوم نیز خواهد بود. جالب است بدانید این چند روزه حس شوخ‌طبعی Konami گل کرده و در کنار رونمایی از این بسته‌الحاقی عجیب و تا حدی بی استفاده (به خصوص که بایستی برای استفاده از آن پول بپردازید)، FOB شما را نیز بیمه می‌کند!
اولین پوشش اسب شما که با نام Western Tack شناخته می‌شود، طبق توضیحات موجود در صفحه فروش بازی، دارای “تجهیزات تاکتیکی نبوده و بیشتر بدرد سفری خیالی در غرب وحشی می‌خورد” پوشش دیگر که با نام Parade Tack شناخته می‌شود نیز “تاکتیکی نیست و تنها مخصوص مراسم، رژه و…” خواهد بود. حال اینکه هدف Konami از انتشار این پوشش‌های “غیر تاکتیکی” برای یک بازی “تاکتیکی” چه بوده است، همچنان مشخص نیست.
پس از پوشش اسب نوبت به اسنیک و سربازانش می‌شود. Konami برای این اشخاص نیز یک عدد لباس‌رسمی، لباس نظامی اسنیک در نسخه سوم و sneaking suit معروف وی را تدارک دیده است. برای سربازان زن نیز لباس Eva و لباس The Boss در نسخه سوم، در دسترس می‌باشد که استفاده از این دو لباس موجب برتری تاکتیکی(!) شما در میدان نبرد خواهد شد. شما میتوانید هر یک از این پوشش‌ها را به قیمت ۱ دلار از فروشگاه Xbox خریدارای کنید. لازم به ذکر است، این بسته به زودی برای دیگر پلتفرم‌ها نیز منتشر خواهد شد.


در پایان شما را به مشاهده تصاویر این بسته الحاقی دعوت می‌کنیم:

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain هم اکنون برای پلتفرم‌های PC ،PS4، Xbox One، PS3 و Xbox 360 در دسترس می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا