Loading...

فیل‌اسپنسر: قصد دارم امکان تجربه بازی‌های Xbox 360 را به PC نیز بیاورم

|
فیل‌اسپنسر: قصد دارم امکان تجربه بازی‌های Xbox 360 را به PC نیز بیاورم

روز گذشته آقای Phil Spencer، رئیس بخش سرگرمی‌های کمپانی مایکروسافت، در مصاحبه اخیر خود با وبسایت بریزیلی gizmodo، از علاقه خود برای فراهم کردن امکان تجربه بازی‌های Xbox 360 در پلتفرم PC و همچنین وارد کردن عناوین Xbox به برنامه backward compatibility، خبر داد.

در این مصاحبه آقای Spencer از علاقه فراوان خود برای وارد کردن عناوین اولین کنسول Xbox به برنامه backward compatibility گفته و اعلام کرد تا زمان به وقوع پیوستن این قابلیت، بر روی عملکرد هر چه بهتر برنامه backward compatibility در کنسول Xbox One تمرکز خواهد کرد.
همچنین اگر سخنان ایشان را دنبال کرده باشید، حتما مطلعید که آقای Spencer در اویل امسال از علاقه خود برای ایجاد امکان تجربه بازی‌های Xbox 360 در PC برای کاربران Windows 10 خبر داده بود. حال مجددا ایشان این امکان را یکی از اولویت‌های خود خوانده و مجددا در طول مصاحبه جدیدش بر این موضوع تاکید کرد:

این کاری است که من می‌خواهم انجام دهم و از برخی نقطه نظرات علاقه فراوانی به ایجاد قابلیتی جهت انجام بازی‌های کنسول Xbox 360 در PC دارم. همچنین ایجاد قابلیتی برای انجام بازی‌های Xbox در Xbox One نیز عالی خواهد بود.

وی افزود:

بله، من می‌خواهم این کارها را انجام دهم، اما همچنان کارهای بسیار دیگری نیز باقی مانده است. مردم همچنان سر اینکه Xbox One قابلیت بخش موسیقی پس ضمینه ندارد، با من دعوا می کنند، پس همچنان کارهای بسیاری باقی مانده است.

در ادامه آقای Spencer اعلام کرد که ایجاد قابلیت انجام بازی‌های Xbox 360 در Xbox One نزدیک به هشت ماه قبل از اینکه تیم توسعه بتواند روشی برای اجرای بازی‌ها در معماری x86 را پیدا کند، در حال توسعه بوده تا اینکه در ماه‌های ژانویه و فبریه (مصادف با بهمن ماه سال گذشته)، تیم موفق به آماده سازی این قابلیت جهت رونمایی در نمایشگاه E3 شده بود:

ایجاد قابلیت backward compatibility، یکی از مواردی بود که در صدر جدول درخواست‌های مشتریان ما مشاهده می‌شد. ما هم به عنوان یک تیم، می‌دانستیم که باید این قابلیت را برای مشتریان‌مان فراهم کنیم.

وی افزود:

هنگامی که ما با بازخورد طرفدارانمان روبه‌رو شدیم، به یک جهت استراتژیک مشخص برای توسعه قابلیت backward compatibility دست یافتیم و می‌دانستیم که کدام استراتژی برای توسعه این برنامه مناسب می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا