Loading...

Concept Art های جدید Assassin's Creed: Syndicate را مشاهده نمایید

|
Concept Art های جدید Assassin's Creed: Syndicate را مشاهده نمایید
هرچه به زمان انتشار بازی Assassins Creed: Syndicate نزدیک می‌شویم، اخبار بیشتری از بازی منتشر می‌شود. خبر امروز در مورد این بازی مربوط می‌شود به تصاویر‎ مفهومی که از سوی «یوبی سافت» منتشر شده است.

 

این هفته اخبار و تریلرهای زیادی در رابطه با بازی Assassins Creed Syndicate منتشر شد. از جمله می‌توان به تریلری اشاره کرد که محیط بازی و وسعت نقشه بازی را به نمایش گداشته بود. حال «یوبی سافت» تصاویری هنری از شخصیت‌های معروف جهان را که قرار است در بازی حضور داشته باشند، منتشر کرده است.

همانطور که می‌دانید این نسخه از سری Assassins Creed در دوران انقلاب صنعتی اروپا جریان دارد. بنابراین دست «یوبی سافت» هم برای انجام کارهایی که در نسخه‌های قبل به دلیل موقعیت زمانی قادر به انجام آن نبود، باز است. از جمله می‌توان به حضور شخصیت‌های مشهوری همچون Karl Marx ،Florence Nightengale و Charles Dickens در بازی اشاره کرد.

 

ACS1 ACS2 ACS3 ACS4 ACS5 ACS6

به نظر می‌رسد این نسخه از بازی Assassins Creed، با توجه به شرایط مکانی و موقعیت زمانی‌اش با همه نسخه‌ها متفاوت باشد. البته به‌جز سه مورد یاد شده، شخصیت ‌های مشهور دیگری نیز هستند که در روند داستان بازی با آن‌ها برخورد خواهیم کرد. پس بهتر است خودمان را برای تجربه فضای جدیدی از سری Assassins Creed آماده کنیم.

بازی Assassins Creed: Syndicate جمعه ۲۳ اکتبر ۲۰۱۵ (۱ آبان) برای کنسول‌های نسل هشتمی PS4 و Xbox One و همچنین پنج‌شنبه ۱۹ نوامبر ۲۰۱۵ (۲۸ آبان) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا