Loading...

نمرات اپیزود پنجم Tales From The Borderlands منتشر شد

|
نمرات اپیزود پنجم Tales From The Borderlands منتشر شد

بالاخره پس از انتظارهای فراوان قسمنت پنجم بازی Tales From The Borderlands، تحت عنوان The Vault of the Traveler امروز عرضه و از همین رو امتیازات آن نیز منتشر شد. شاید واژه «شاهکار» برگزیده‎ای باشد که می‎توانیم آن‎را برای قسمت پنجم بازی مذکور، انتخاب کنیم.

این عنوان، با دریافت ۱۱ نقد به متای ۹۲ دست یافته که واقعاً عالی است. دو وبسایت بزرگ IGN و GameSpot هر دو به بازی نمره ۹۰ را تعلق داده‎اند و به تحسین سازندگان، پرداخته‎اند. در ادامه شما می توانید لیست نمرات منتشر شده و توضیحات مرتبط  به آن‎ها را مشاهده کنید:

 

 

 

 

Attack of the Fanboy

۱۰۰/۱۰۰

«واقعاً عالی بود. این قسمت کاملاً یک نتیجه‎گیری بر کارهای فیونا و ریس، به حساب می‎آمد. قطعاً این بازی یکی از برترین ساخته‎های Telltale هست. شما در این قسمت می‎خندید، گریه می‎کنید؛ اما باز هم دوست دارید یک بار دیگر تجربه‎اش کنید تا ببنید انتخاب‎ها، چگونه تغییر می‎کنند.

NZGamer

۹۸/۱۰۰

«این بازی برای من کافی نبود، بسیار بیشتر بود!  Tales From The Borderlands همانند The Walking Dead یک شاهکار است، همچنین یکی از بهترین تجربه‎های من هم بوده است.»

The Jimquisition

۹۵/۱۰۰

GamesBeat

۹۵/۱۰۰

«من مطمئن نبودم که هیچ بازی بتواند مانند The Wolf Among Us من را تحت تأثیر قرار دهد؛ اما  Tales From The Borderlands موفق به انجام این کار شد.»

God is a Geek

۹۵/۱۰۰

Hardcore Gamer

۹۰/۱۰۰

«اگر شما هم از کسانی هستید که می‎خواهید به تجربه بازی‎های رایانه‎ای بپردازید؛ اما هرگز نمی‎توانید با آن‎ها ارتباط برقرار کنید،  Tales From The Borderlands نظر شما را عوض می‎کند.»

Destructoid

۹۰/۱۰۰

«آخرین قسمت، به قسمت‎های گذشته وفادار است. به جرأت می‎توانم بگویم که  Tales From The Borderlands خلق شده توسط Telltale، یکی از بهترین بازی‎ها در سبک ماجراجویی است.»

Shacknews

۹۰/۱۰۰

GameSpot

۹۰/۱۰۰

« علاوه بر شکل و قوس عاطفی که این قسمت دارد، طنز سیاه آن هموراه به ارزش بازی می‎افزاید. این قسمت خنده‎دارترین و سرگرم کننده‎ترین قسمت در کل فصل است.»

IGN

۹۰/۱۰۰

«قسمت پنجم تحت عنوان  The Vault of the Traveler، بسیار زیباست. این قسمت، به ماجراجویی ریس و فیونا، بسیار خوب پایان می‎دهد.»

DarkStation

۸۰/۱۰۰

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا