Loading...

Ubisoft: کاربران PC برای ما اهمیت دارند

|
Ubisoft: کاربران PC برای ما اهمیت دارند

بله! چیزی که خواندید درست است. شاید بعد از این همه مشکلاتی که گرافیکی که در اغلب بازی‌های برای نسخه رایانه شخصی به وجود می‌آید، این حرف به نظر شما یک شوخی یا یک شعار باشد.

  به‌تازگی و پس از پیوستن «یوبی‌سافت»  به انجمن Open Gaming Alliance، آقای Sandrine Caloiaro ،مدیر بخش فروش و بازاریابی یوبی‌سافت، اظهار داشت که کاربران رایانه‌های شخصی برای ما اهمیت دارند و ما به دنبال تامین نیازهای این قشر از بازی‌بازان هستیم. (Open Gaming Alliance یک اتحادیه خصوصی است که از ناشران بازی، تولیدکنندگان سخت افزار و استودیوهای سازنده بازی تشکیل شده است و هدف آن‌ها توسعه رایانه‌های شخصی به عنوان یک پلتفرم بازی است.)

آقای Sandrine Caloiaro توضیح می‌دهد:

PC بازان برای ما مهم هستند و ما متعهد شده‌ایم که نیازهای آنان را بشناسیم و تامین کنیم و به‌طور مداوم ارتباطمان را با آنان بهبود ببخشیم. با پیوستن به اتحادیه OMA ما قادر خواهیم بود تا از دیدگاه‌های بازی‌بازان در پژوهش‌ها استفاده کنیم، روش‌های جدیدی را در صنعت بازی یاد بگیریم و البته همدیگر را در پروژه‌های آینده برای رسیدن به نتایج مطلوب یاری کنیم.

پس از این موضوع خبرنگار درخواست کرد تا گفتگویی با ایشان درباره تکنولوژی‌ها در برخی از عناوین یوبی‌سافت داشته باشند که Sandrine Caloiaro اینگونه پاسخ داد:

ما امسال سعی می‌کنیم تا مصاحبه‌های کم‌تر و گزینشی‌تری داشته باشیم.

با وجود این مصاحبه ما هنوز فعالیت جدیدی از سوی یوبی‌سافت که به نوعی گام بزرگی در راستای حمایت از کازبران زایانه‌های شخصی باشد، ندیده‌ایم. البته پیوستن یوبی‌سافت به اتحادیه OMA می‌تواند قدم مثبتی باشد، به شرطی که یک اقدام نمایشی نباشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا