Loading...

تاریخ انتشار مجدد Batman: Arkham Knight برای پلتفرم PC مشخص شد

|
تاریخ انتشار مجدد Batman: Arkham Knight برای پلتفرم PC مشخص شد

متاسفانه عنوان مورد انتظار Batman Arkham Knight نتوانست عرضه خوبی بر روی رایانه های شخصی داشته باشد و از همان ابتدا مشکلاتی گریبانگیر نسخه PC بازی بودند. این مسئله باعث شد تا فروش این نسخه از بازی لغو و انتشار آن دوباره از سر گرفته شود. بالاخره Rocksteady یک تاریخ انتشار رسمی برای نسخه رایانه‌های شخصی این بازی پرمخاطب اعلام کرد.

به استناد از IGN، نسخه PC بازی Batman: Arkham Knight دوباره در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۱۵ (چهارشنبه، ۶ آبان ۱۳۹۴) عرضه می‌شود. این عرضه برای ساعت ۱۰:۰۰ روز مذکور بر روی Steam در نظر گرفته شده است.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از این شرکت، نسخه PC بازی تمام محتوای اضافه نسخه‌های کنسولی (به جز محتوای اختصاصی نسخه PlayStation 4) و به‌روزرسانی‌های منتشر شده برای بازی را شامل می‌شود. لازم به ذکر است که Warner Bros. Games طی یک بیانیه رسمی از تمامی اعضای جامعه رایانه‌های شخصی بابت مشکلات به‌وجود آمده عذر خواهی کرد.

عنوان Batman Arkham: Knight در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۵ راهی فروشگاه ها شد. این عنوان تنها بر روی PS4، Xbox One و رایانه های شخصی عرضه گردید. متاسفانه مشکلات نسخه PC از زمان عرضه گریبانگیر بازی بودند و شکایت‌های زیادی را از سوی کاربران به دنبال داشتند. این در حالیست که امتیاز کاربران در سایت Metacritic به نسخه PC بازی به مقدار ۱٫۴ رسید! همانطور که در خبر اشاره شد، این نسخه از بازی از ۲۸ اکتبر دوباره منتشر می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا