Loading...

تصاویر مناطق موجود در بازی Need For Speed منتشر شد

|
تصاویر مناطق موجود در بازی Need For Speed منتشر شد
چیزی به انتشار مورد انتظار‎ترین بازی‎ سال ۲۰۱۵ در سبک ریسینگ یعنی عنوان Need For Speed باقی نمانده است. به تازگی استودیو سازنده این بازی، Ghost Games اطلاعاتی را درمورد مناطق مختلف شهر منتشر کرده است.


 

 

 

 

 

 

 

 

همان‎طور که می‎دانید، بازی Need For Speed در شهر Fictional city جریان خواهد داشت. با توجه به سخنان استودیو بازی‎سازی Ghost Games، این شهر از ۶ منطقه تشکیل شده است.

 

Burnwood

Burnwood

منطفه اول بازی Burnwood نام دارد؛ گاراژ شما در این نقطه قرار دارد و به نوعی می‎توان Burnwood را مرکز شهر Fictional City نامید. استودیو بازی‎سازی Ghost Games در مورد این مطقه می‎گوید:

راه‎های منتهی به مرکز شهر، ساختمان‎ها و دفاتر اداری در این ناحیه قرار گرفته‎اند و برای کسانی که می‎خواهند از مناطق صنعتی به‎دور باشند بسیار مناسب است. زیرا در مناطق صنعتی بازی شما دیگر نورهای زیبایی را مشاهده نخواهید کرد و در خیابان‎های تنگ مسابقه نخواهید داد.

 

Crescent Mountains

Crescent Mountains

بعد از منطقه Burnwood، به منطقه Crescent Mountains می‎رسیم که در شمال منطقه Burnwood قرار دارد. Ghost Games درمورد این منطقه گفته است:

این منطقه دارای جاده‎های طولانی و دره‎های عمیق است و شما می‎توانید از این ناحیه یک دید تماشایی از شهر داشته باشید.

 

Royal Park

Royal Park

بین مناطق Burnwood و South Port منطقه Royal Park وجود دارد. این منطقه، منطقه‎ مسکونی شهر است. شایان به ذکر است که استادیوم‎ها و مراکز خرید در این منطقه قرار دارند.

 

South Port

South Port

بعد از مناطق به منطقه صنعتی شهر می‎رسیم. این منطقه که South Port نام دارد دارای جاده‎های خطرناک و بندرهای تجاری مختلف می‎باشد.

 

El Rey

El Rey

می‎رسیم به یکی از زیباترین نقاط شهر که El Rey نام دارد. در این منطقه ما شاهد آبشارها، کوه‎ها و دید تماشایی نسب به شهر نیز هستیم. Ghost Games درمورد این منطقه می‎گوید:

ما به شما توصیه می‎کنیم اگر می‎خواهید در این منطقه از بازی لذت ببرید، از آن با سرعت کم بگذرید!

 

Franklin Terrace

Franklin Terrace

به آخرین منطقه از این شهر یعنی منطقه Franklin Terrace می‎رسیم. در این منطقه ما شاهد ترکیبی از اتوبان‎ها و جاده‎های طولانی مختلف هستیم که دسترسی به دیگر مناطق شهر را فراهم می‎کنند.

 

 

بازی Need For Speed در تاریخ ۳ نوامبر (۱۲ آبان ۱۳۹۴) برای کنسول‎های پلی‎استیشن۴ و ایکس‎باکس‎وان و رایانه‎های شخصی عرضه خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا