Loading...

Batman: Arkham Knight به طور مجدد برای PC در دسترس قرار گرفت

|
Batman: Arkham Knight به طور مجدد برای PC در دسترس قرار گرفت
بالاخره پس از مدت‌ها انتظار، شوالیه تاریکی مجددا به فروشگاه Steam بازگشته تا طرفداران این شخصیت بسیار محبوب را که به دلیل داشتن پلتفرم رایانه‌های شخصی، قادر به انجام این بازی نبودند، خوشحال کند.

 

همان‌طور که احتمالا از قبل آگاه بودید، عنوان Batman: Arkham Knight قرار بود در تاریخ ۲۸ اکتبر، مجددا همراه با یک بروزرسان به رایانه‌های شخصی بازگردد و نسخه رایانه‌های شخصی را با نسخه کنسولی هماهنگ کند. حال کمپانی برادران وارنر به قول خود عمل کرده و این عنوان را مجددا برروی Steam منتشر کرد.
همچنین اگر شما اقدام به خرید Season Pass این عنوان کرده بودید، می‌توانید تمامی محتوایی را که تا کنون برای Season Pass منتشر شده است؛ دریافت کنید. همچنین افرادی که Season Pass این عنوان را خریداری نکرده‌اند، می‌توانند با خرید نسخه Premium این عنوان به قیمت ۸۹٫۹۹ دلار، به بازی اصلی و تمامی محتواها و بسته‌های الحاقی که تاکنون برای آن منتشر شده، دسترسی پیدا کنند.
نسخه معمولی Batman: Arkham Knight هم اکنون با قیمت ۴۹٫۹۹ دلار در فروشگاه Steam در دسترس است. تا کنون هیچ سخنی مبنی بر انتشار مجدد بازی به صورت فیزیکی در خرده فروشی‌ها، منتشر نشده است.
لازم به ذکر است، عرضه نسخه رایانه‌های شخصی عنوان Batman: Arkham Knight به علت مشکلات فنی و باگ‌های فراوان که از پورت بسیار ضعیف این عنوان در رایانه‌های شخصی نشات می‌گرفتند به حالت تعلیق در آمد و پس چندین ماه، روز گذشته مجددا برای این پلتفرم منتشر شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا