Haden Blackman کارگردان Mafia III جزئیات بیشتری از این عنوان را منتشر کرد

Haden Blackman کارگردان Mafia III جزئیات بیشتری از این عنوان را منتشر کرد
با معرفی عنوان Mafia 3 شور و اشتیاق فراوانی در بین تمام بازی‌بازان و عاشقان این سری به وجود آمده است. حال کارگردان خلاق این عنوان آقا هیدن بلک‌من به تعدادی از سوالات مربوط به این بازی پاسخ داده‌اند.


به تازگی مجله گیم‌اینفورمر در طی مصاحبه با هیدن بلک‌من، توانسته اطلاعات نسبتا مختصری را نسبت به این عنوان کسب کند. موارد گفته شده به شرح زیر است:

  • در بازی بخش آموزشی وجود خواهد داشت، البته انتظار نداشته باشید که این بخش در طی رخداد‌های جنگ ویتنام رخ دهد یا مانند موردی که در ابتدای عنوان Mafia 2 مشاهده کردیم، بلکه تمام تمرکز بخش آموزشی نشان دادن شرایط حاکم بر New Orleans و شخصیت‌های جدید این قسمت است.
  • بازی در طی یک دوره ۹ ماهه اتفاق خواهد افتاد بنابراین انتظار شرایط آب و هوایی چندان متنوعی به مانند برف نباشید بلکه در بیشتر شرایط شاهد بارش باران هستیم و این که چگونه باران باعث می‌شود که شرایط کنترل ماشین‌ها تغییر کند.
  • در بازی امکان این که با افراد زیادی اتحاد برقرار کنید وجود دارد ولی این ویژگی هنوز به طور قطعی تایید نشده است.
  • به بعضی از گره‌های داستانی در نسخه دوم مانند این که چه بلایی بر سر Joe آمده است پاسخ داده خواهد شد.
  • در بازی موارد قابل جمع‌آوری بسیاری وجود دارد به مانند مجلات و …
  • قسمت سوم از عنوان Mafia فوق العاده خشن خواهد بود در بازی برای بازجویی شاهد صحنه‌های شکنجه خواهید بود، در این بین از Take Down های موجود در بازی نیز نمی‌توان گذشت.
  • بعد از اتمام بازی نیز می‌توانید به مانند اکثر عناوین Open World (جهان باز) به گشت گذار در محیط بازی پرداخته و ماموریت های جانبی را تکمیل کنید.

بحث درمورد Mafia 3 و به چالش کشیدن آن، نگاهی انتقادی و عمیق می‌طلبد که چنین امکانی فعلا میسر نیست. اما سؤال مهمی که در این بین به‌وجود می‌آید؛ این است که “آیا Mafia 3 باعث خشنودی طرفداران سری خواهد شد یا خیر؟” برای پاسخ دادن به این سوال، باید تا سال ۲۰۱۶ و روز انتشار بازی صبر کرد و آن هنگام باید “خود شما” بدان جواب دهید!

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.