Loading...

750 هزار نسخه از بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain برای پلتفرم PC به فروش رفته است

|
750 هزار نسخه از بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain برای پلتفرم PC به فروش رفته است

همان‌طور که از قبل می‌دانید، روز گذشته کمپانی Konami، در طی جدیدترین گزارشات مالی خود، از ارسال ۵ میلیون نسخه‌‌ای جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب خود، یعنی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، از لحظه انتشار تا کنون را خبر داد. حال در کنار این خبر، Steamspy نیز خبر از فروش ۷۵۰۰۰۰ نسخه‌ای این عنوان در پلتفرم رایانه‌های شخصی، خبر داد.

این خبر در حالی منتشر شد که بازی برای ۴ پلتفرم مخلتف دیگر (Xbox One، Xbox 360، PS3 و PS4) نیز منتشر شده و این موضوع نشان از وجود یک بازار خوب در پلتفرم رایانه‌های شخصی برای Konami را می‌دهد. همچنین این خبر نشان از این موضوع دارد که بایستی کمپانی‌های بازی‌سازی تمامی نیرو و تمرکز اصلی خود را در کنسول‌ها نگذاشته و به این پلتفرم محبوب نیز توجه بیشتری کنند. با این حال همه می‌دانیم که Konami در آینده نزدیک قصد ساخت یک عنوان AAA را نداشته و بیشتر برروی بازی‌های موبایل و تلفن‌های هوشمند تمرکز خواهد کرد.
همچنین این موضوع یادآور نکته بسیار مهم دیگری نیز است؛ بازی‌بازان رایانه‌های شخصی خواستار انتشار عناوین مختلف با یک پورت مناسب نسل هشت بوده و به عناوینی مانند PES 2016 که نسخه رایانه‌های شخصی آنها بیشتر شبیه به یک بازی نسل هفتمی است، توجهی نخواهند کرد. (براساس اعلام Steamspy، این عنوان فقط ۴۶ هزار نسخه در رایانه‌های شخصی فروش داشته است)
MGS V: The Phantom Pain یک عنوان ساخته شده برپایه نسل هشتم بوده و استودیو Kojima Productions و استاد کوجیما موفق به پیاده سازی یکی از بهترین پورت‌های موجود برای این عنوان در رایانه‌های شخصی شده اند. بازی در انواع سیستم‌های مختلف به خوبی اجرا شده و دارای جلوه‌های بصری بسیار زیبایی نیز است. تیم پشتیبانی نیز همچنان با انتشار بروزرسان‌های مختلف، تجربه بازی را برای دارندگان رایانه‌های شخصی، لذت بخش‌تر می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا