تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی Shenmue 3 منتشر شد

تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی Shenmue 3 منتشر شد

روز گذشته باری دیگر، صفحه Kickstarter سومین نسخه از فرنچایز محبوب و به یاد ماندنی Shenmue بروزرسانی شده و اطلاعات جدیدی از روند ساخت بازی در اختیار طرفداران قرار گرفت. همچنین چندین تصویر زیبا نیز به همراه این اطلاعات، منتشر شد.

استودیو Ys Net، این‌بار با انتشار تصاویری از بازی به تشریح یکی از بخش‌های طراحی و توسعه آن پرداخته و توضیحاتی را در مورد چگونگی تست کردن نقشه‌ها، در اختیار طرفداران قرار داده است.
طبق گفته توسعه دهندگان، تست نقشه به سازندگان این امکان را می‌دهد که با مشاهده طرح بندی یک محیط، تشخیص دهند که یک مکان در بازی، بیش از اندازه مورد نیاز بزرگ یا کوچک نباشد.
برای مثال، یک محیط خارجی ممکن است احساس باز بودن و خالی بودن را به تیم سازنده القا کند. در این شرایط، محیط مذکور حدود ۲۰ درصد کاهش می‌یابد و در عوض افراد موجود در محیط از ۱۰ تن به ۱۶ تن افزایش می‌یابند. به این ترتیب ثبات و تراکم محیط حفظ شده و محیطی با اندازه و جزئیات مناسب خلق می‌شود.
تمامی المان‌های موجود در تصاویر پایین، همچنان با اشیا موجود در محیط تست می‌شوند؛ مانند شخصی که در تصاویر پایین کت و شلوار سیاه پوشیده و نقش نگه‌دارنده مکان را ایفا می‌کند.
همچنین استودیو Ys Net اعلام کرد که مدل Ryo در تصاویر پایین قدیمی بوده و در نسخه نهایی استفاده نمی‌شود و سکانس‌های مبارزه از زاویه‌ای گرفته شده‌اند تا در حد امکان، از اسپویل شدن داستان جلوگیری کنند.
Shenmue 3 در جریان کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 به عنوان یک پروژه Kickstarter معرفی شده و حامیان بازی با پرداخت ۶٫۳ میلیون دلار، ساخت بازی را کلید زدند.
Shenmue 3 برای عرضه در سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن۴، برنامه ریزی شده است.

در پایان شما را به مشاهده تصاویر منتشر شده، دعوت می‌کنیم:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.