نخستین آپدیت بازی Fallout 4 هفته آینده منتشر خواهد شد

نخستین آپدیت بازی Fallout 4 هفته آینده منتشر خواهد شد
پس از انتشار Fallout 4 تقریبا هر روز اخبار متنوعی از این بازی پرطرفدار منتشر می‌شود. امروز نیز طی خبری جدیدی، بتسدا اعلام کرد که اولین بسته‎ به‎روز‎رسان این عنوان قرار است هفته آینده منتشر شود.

 

Fallout 4 نیز پس از مدت‌ها انتظار سرانجام منتشر شد و اگرچه از نظر متا موفقیت Fallout 3 را به‌دست نیاورد؛ اما، رکوردهایی را هم جابجا کرد و به شدت مورد استقبال و رضایت بازی‌بازان قرار گرفت، ولی می‌دانیم که هیچ عنوانی بی‌نقص نیست. Fallout 4 نیز پس از انتشار با مشکلاتی روبرو بود که برخی کوچک و برخی نیز جدی و بزرگ بودند، همانند افت فریم شدید در نسخه‌های کنسولی. به هر حال بتسدا از این موضوع آگاه است و قصد دارد که با بهبود شرایط بهترین تجربه را برای‌تان فراهم آورد.

امروز کمپانی بتسدا مطلب زیر را در وبسایت رسمی خود منتشر کرد.

می‌دانیم که آزادی عملی که ما در بازی Fallout 4 برای شما ایجاد کرده‌ایم گاهی عواقب ناخوشایند و غیرعمدی را دربر دارد. وقتی شما انبوهی از جزئیات و موارد مختلف را یک‌جا منتشر کنید قطعا وجود مشکل طبیعی خواهد بود.

وقتی به پیچیدگی و مقیاس کار انجام گرفته در بازی که امکان شخصی‌سازی هر موردی را به شما می‌دهد، می‌نگریم؛ بسیار خوشحال می‌شویم که بگوییم Fallout 4 قوی‌ترین عنوان ما تا بدین لحظه بوده است. همچنین باید از تیم بخش پرسش و پاسخ تشکر کرد که بیش از هر کسی کار کردند تا مشکلات را به ما منتقل کنند و ما برای حل آن‌ها دست به کار شویم. قطعا افراد تستر نمی‌تواند همه مشکلاتی را که ممکن است برای میلیون‌ها نفر متفاوت باشد، پیدا کنند. بنابراین ما تمام تمرکز خود را روی اصلی‌ترین مشکلات گذاشته‌ایم.

نسخه آزمایشی این بسته‎ به‎روز‎رسان ابتدا روی استیم منتشر شده و سپس نسخه کامل برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و بعد از آن نیز برای کنسول‌ها منتشر خواهد شد. بعد از این کار تعدادی به‌روزرسان به‌طور مکرر همراه با تعدادی بسته‎ به‎روز‎رسان با حجمی تقریبا بزرگ منتشر خواهد شد. این همان رویه همیشگی ما است که به ما اجازه می‌دهد تا بفهمیم که هر پچ به درستی عمل می‌کند و همچنین از عواقب ناخواسته آن نیز در چنین بازی بزرگی مطلع شویم.

نسخه آزمایشی این بسته‎ به‎روز‎رسان هفته آینده در استیم منتشر می‌شود و به شما اجازه خواهد داد تا بازی خود را بهتر و بی‌نقص‌تر از قبل ادامه دهید.

Fallout 4 هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و اکس‌باکس‌وان و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.