امتیازات بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

امتیازات بازی Rainbow Six Siege منتشر شد
بالاخره روز موعود فرا رسید و ششمین نسخه فرنچایز تاکتیکی Rainbow Six، پس از فراز و نیشب‌های فراوان منتشر شد. در همین راستا، منتقدان نیز دست به کار شده و اقدام به انتشار نقد و بررسی‌ها و البته نمرات این عنوان کرده‌اند.

 

 

در حالی که همچنان خبر از نقدهای وبسایت‌های معتبری مانند IGN یا Gamespot نیست، اولین نقدهای این عنوان که براساس نسخه رایانه‌های شخصی بازی نگارش یافته‌اند؛ منتشر شدند و نوید از یک بازی نسبتا خوب تاکتیکی را می‌دهند:

 

 

 

 

 

JeuxActu امتیاز ۸ از ۱۰

Rainbow Six با گیم‌پلی جذاب و محیط قابل تخریب خود، نکات قوت کافی جهت قرار گرفتنش در میان عناوین برتر شوتر تاکتیکال را دارد. اما همچنان راه طولانی را جهت رقابت با غول‌های این سبک مانند Counter-Strike: Global Offensive در پیش دارد.

 

GamesRadar+ امتیاز ۷ از ۱۰
در حالی که بازی‌بازان تنها فراموش شده‌اند و سیستم تشخیص ضربه بازی ناسازگار است؛ محیط تخریب پذیر تاکتیکی و اتمسفر سرسخت بازی، تجربه چندنفره درنده و متمرکزی را ارایه می‌دهد.
 
 فهرست نمرات منتشر شده:
JeuxActu 8/10
۳DJuegos 8/10
Hobby Consolas 79/100
GamesRadar+ 7/10
 
با توجه به نظرات منتقدان، بخش تخریب پذیری محیط و گیم‌پلی بازی بسیار مورد توجه قرار گرفته و در مقابل، محتوای کم بازی و تعداد محدود قابلیت‌ها، از نکات منفی بازی احتساب شده‌اند.
این عنوان در حال حاضر با چهار نقد متای نسبتا خوب ۷۶ را در اختیار دارد:
 
 
 
rainbowsix

«محاصره» که یک گیم‌پلی تاکتیکی و نسبتا کند را که امروزه در کمتر عنوانی یافت می‌شود، ارایه می‌دهد؛ دارای دو بخش اصلی PvP (مبارزه بازی‌بازان با یک دیگر و co-op (همکاری چند نفره) است.
حالت اول که نبرد میان حداقل ۵-۵ بازی‌باز را به نمایش می‌گذارد، دارای سه حالت به نام‌های Hostage Rescue (نجات گروگان)، Bomb Defuse (خنثی‌سازی بمب) و Secure Area (پاکسازی میحط) است. حالت همکاری چند نفره یا co-op این عنوان نیز که با نام Terrorist Hunt یا شکار تروریست شناخته می‌شود، دارای چهار حالت مختلف به نام‌های کلاسیک، خنثی‌سازی بمب، نجات گروگان و حالت معروف Horde است.

لازم به ذکر است بازی دارای ۲۰ مامور ویژه بوده که از نیروهای ویژه کشورهایی مانند آمریکا، بریتانیا، آلمان، فرانسه و روسیه هستند و هر یک قابلیت‌های ویژه‌ای دارند.

Rainbow Six Siege که مراحل ساخت خود را زیر نظر شعبه مونترال کمپانی یوبی‌سافت، سپری کرده بود؛ امروز برای پلتفرم‌های مقصدش یعنی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن۴ و اکس‌باکس‌وان منتشر شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.