Loading...

میزان فروش هفته اول بازی Fallout 4 از مرز 5 میلیون نسخه عبور کرد

|
میزان فروش هفته اول بازی Fallout 4 از مرز 5 میلیون نسخه عبور کرد
بنابر گزارش اخیر وب سایت VGChzrtz، بتسدا رسما اعلام کرده که بازی فال آوت 4 توانسته به فروش تخمینی 5.19 میلیون واحدی در هفته اول دست یابد.

 

شاهکار جدید کمپانی بتسدا که شانس زیادی برای دریافت عنوان بهترین بازی امسال دارد، حدود 58 درصد از فروش خود را مدیون کنسول پلی استیشن 4 بوده است. فال آوت روی کنسول نسل هشتمی سونی، کمی بیش از 3 میلیون واحد فروخته و این رقم برای کنسول اکس باکس وان، حدود 1.7 میلیون واحد است.

در همین حال، فروش نسخه فیزیکی پلتفرم پی سی ظاهرا کمی ضعیف بوده و بازی توانسته تنها 450000 واحد روی این پلتفرم بفروشد. البته باید در نظر داشت که پی سی گیمرها به تازگی علاقه ای وصف ناپذیر به خرید بازی های دیجیتالی پیدا کرده اند و فال آوت در روزهای نخست عرضه روی این پلتفرم، توانست چند رکورد را جا به جا کرده و به محبوب ترین بازی استیم تبدیل شود.

جدا از عملکرد بازی روی پلتفرم های مختلف، فال آوت به محبوبیت زیادی در آمریکای شمالی دست یافته و در این ناحیه، تقریبا نصف واحدهای بازی، یعنی حدود 2.5 میلیون واحد، به فروش رسیده است. بعد از این، اروپا با در اختیار داشتن 33 درصد از سهم فروش (حدود 1.7 میلیون واحد)، در رده دوم قرار گرفته. گیمرهای کشورهای انگلستان، آلمان و فرانسه، به ترتیب بیش ترین تمایل نسبت به خرید فال آوت در اروپا را نشان داده اند.

در همین حال، کمپانی بتسدا اعلام کرده تا به امروز چیری در حدود 12 میلیون واحد به خرده فروشان عرضه شده است و باید منتظر ماند و دید که تا چه زمانی تمام این واحدها به فروش خواهند رفت. فال آوت 4 در زمان عرضه خود، توانست تمام چارت های کشور انگلیس را به تصرف خود در بیاورد و در رده سومین بازی پر فروش امسال هنگام عرضه قرار گرفت.

بتسدا اعلام کرده که تا اواخر سال آتی میلادی، از فال آوت 4 پشتیبانی خواهد کرد و بسته های الحاقی و نیزهای آپدیت های متعددی برای آن عرضه خواهد شد. فال آوت 4، در حال حاضر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و پی سی در دسترس است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا