Todd Howard کارگردان Fallout 4 : برای عناوین بعدی ایده های بسیاری داریم

Todd Howard کارگردان Fallout 4 : برای عناوین بعدی ایده های بسیاری داریم

در حالی که سازنده عنوان Fallout 4 یعنی Bethesda Game Studios به کار بر روی به روز رسان ها و افزونه های جدید این بازی ادامه خواهد داد، بالاخره زمانی می رسد که این استدیو به سراغ عنوان بعدی خود برود. اینکه بازی جدید آنها چیست، نمی دانیم اما کارگردان این استدیو یعنی تاد هاوارد در جدیدترین مصاحبه خود، به ایده های بسیار تیم برای آن اشاره کرده است.

در مصاحبه با وبسایت Wired، هاوارد در پاسخ به این پرسش که آیا امکان دارد روزی بر روی عنوانی کوچک تر در مقایسه با بازی هایی مانند Fallout 4 و The Elder Scrolls V: Skyrim کار کند یا خیر، صراحتاً اعلام کرد که این اتفاق رخ نخواهد داد.

 

در حال حاضر به این خاطر که به تازگی عنوان Fallout 4 را تمام کرده ایم، قاعدتا به استراحت نیاز داریم. اما این عادی است، و بعد از آن من بررسی میکنم که چه کارهایی می توانیم انجام دهیم. من به ساخت عناوین بزرگ علاقه دارم، استدیو ما به ساخت عناوین بزرگ علاقه دارد. ما ایده های بسیاری داریم، فعلا قرار است استراحت کنیم و به زودی باز خواهیم گشت و بررسی می کنیم که با ایده هایمان چه کارهایی می توانیم انجام دهیم. با این حال، قاطعانه می گویم قرار نیست بر روی عناوین کوچک کار کنیم.

 

Bethesda عنوان Fallout 4 را کنار نگذاشته است. این تیم در حال حاضر مشغول کار بر روی افزونه های این عنوان است که اولین آنها اوایل 2016 عرضه می شود. با توجه به عنایون قبلی این استدیو، می توان گفت که مدتی زمان می برد تا آنها ساخت عنوان بعدی خود را آغاز کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.