بنا به گفته مدیر عامل CD Projekt سال 2016 به بازی The Witcher 3 اختصاص دارد

بنا به گفته مدیر عامل CD Projekt سال 2016 به بازی The Witcher 3 اختصاص دارد
به تازگی، آقای Adam Kicinski (مدیر عامل کمپانی CD Projekt RED) در طی یک مصاحبه تلویزیونی با Money ، کاملا رک و پوست کنده، پیرامون اهداف خود برای سال 2016 سخت گفت.

 

این موضوع کاملا منحصر به فرد است چرا که کمتر زمانی پیش میاید که مدیر عامل یک کمپانی بازی سازی، در یک نمایش تلویزیونی شرکت کند و ایده های خود را به اشتراک بگذارد... !

امسال و سال آینده، مختص بازی The Witcher است. علاوه بر افزونه‌ی دوم، ما ایده های بیشتری در ذهن داریم. آن ها در زمینه فروش، در سال 2016 به ما کمک می‌کنند. مقدار فروش The Witcher 3 عالی است، بنابراین ما متقاعد شده ایم، که اگر این بازی را ترویج کنیم، شاید همچنان مردم زیادی برای خرید آن اقدام کنند.

پس از The Witcher ، زندگی همچنان ادامه دارد. مدت زیادی است که ما مشغول ساخت Cyberpunk 2077 هستیم. این بازی کاملا متفاوت است؛ در آینده روایت می‌شود و دنیای خاکستری و خلاقانه ای دارد. فقط جهت شفاف سازی می‌گویم؛ ما همین حالا هم تاریخ انتشاری برای Cyberpunk 2077 برنامه ریزی کرده ایم، اما تا زمانی که برای بازاریابی آماده نباشیم، آن را به اشتراک نخواهیم گذاشت. در حال حاضر، ما برروی The Witcher 3 تمرکز کرده ایم و قصد نداریم که ذهن کاربران را از محصولی منحرف کنیم که هنوز منبع کسب درآمدمان است.

من می‌دانم که ما در یک کسب و کار تلویزیونی هستیم بنابراین من از لغت «مشتری» استفاده می‌کنم. هرچند که به صورت کلی، ما از چنین کلمه ای استفاده نمی‌کنیم. همه‌ی آن ها گیمر هستند. ما در تلاشیم تا مشکلات و اشتباهات بازی را برطرف سازیم و بازیکنان به عنوان یک طرف «برابر» با ما صحبت کنند. این دیدگاه ما هست . من فقط بخاطر حضور در تلویزیون، چنین چیزی نمی‌گویم. ما نمی‌خواهیم که بخاطر پول، از گیمرها سوء استفاده کنیم. (چیزی که بسیاری از کمپانی های بازی سازی، مشغول آن هستند.) به همین دلیل است که ما قصد نداریم هرگز وارد ساختار بزرگتری شویم.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.