فروش 100 میلیون نسخه ای فرنچایز Assassin's Creed

فروش 100 میلیون نسخه ای فرنچایز Assassin's Creed
یوبی‌سافت در بلاگ خود اعلام کرده است که سری Assassin’s Creed تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه فروش داشته است. گفتنی است که نسخه اول این سری در سال ۲۰۰۷ عرضه گردید.


مارتین شلینگ به عنوان تهیه کننده ارشد در بیانیه‌ای توضیح داده است:

ساختن یک بازی از Assassin’s Creed کار آسانی نیست. این پروسه فعالیت‌ و کارهای سختی را می‌طلبد که تعداد زیادی از ما در استودیوهای مختلف یوبی‌سافت در سراسر جهان به انجام آن می‌پردازیم. رسیدن به رتبهِ سری‌هایی که بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه فروش داشته‌اند کار سختی است و به نظر می‌رسد که تیم ما از این چالش با موفقیت عبور کرده است.

اتین آلونیر به عنوان مسئول برند نیز اضافه کرد فروش بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه نقطه عطف بسیار بزرگی برای سری است. او همچنین افزود حتی بازی‌های بهتری نیز در راه هستند.

با دیدن چیزهایی که قرار است برای فیلم امسال و بازی‌های آیندهِ Assassin’s Creed رخ بدهد، ما فکر می‌کنیم که هم طرفداران و هم تازه واردان از تمامی مواردی که این عنوان ارائه خواهد کرد هیجان زده می‌شوند.

به این ترتیب، Assassin’s Creed به جمع‌ سری‌هایی مانند Grand Theft Auto ،Mario ،Final Fantasy ،FIFA ،Need for Speed ،Pokemon و Lego ملحق می‌شود. در ماه آوریل سال ۲۰۱۴، اعلام شده بود که این سری حدود ۷۳ میلیون نسخه فروش داشت، ولی یوبی‌سافت هرگز جزئیاتی از فروش هر نسخه به اشتراک نگذاشت.

در سال جاری نسخه جدیدی از Assassin’s Creed عرضه نمی‌شود، ولی یوبی‌سافت مجموعه The Ezio Collection را در ماه نوامبر برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر می‌کند. این مجموعه نسخه‌های Assassin’s Creed ۲ ،Assassin’s Creed Brotherhood و Assassin’s Creed Revelations را در خود جای خواهد داد که شامل بهبود گرافیکی و چند مورد دیگر می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.