تاخیر در انتشار Batman: Return To Arkham

تاخیر در انتشار Batman: Return To Arkham
شرکت Warner Bros تصمیم گرفت Batman: Return To Arkham را تاخیر بزند تا سازندگان بتوانند بیشتر به آن بپردازند. متاسفانه تاریخ انتشار دیگری مشخص نشده است.

 

استیو گریسون از کمپانی وارنر بروس، این موضوع را در انجمن رسمی بازی اعلام کرد. Batman: Return To Arkham قرار بود در ۲۹ جولای (جمعه ۸ مرداد) منتشر شود اما دیگر نمی‌توانید این بازی را در تاریخ ذکر شده تجربه کنید.

در ادامه می‌توانید توضیحات سازندگان در این رابطه را مشاهده کنید:

پس از بررسی پیشرفت پروژه، تیم درون وارنر بروس تصمیم گرفت زمان عرضه Batman: Return To Arkham را تاخیر بزند تا Virtuous Games زمان بیشتری را برای ارائه تجربه بهتر از Batman Arkham داشته باشد.

ما هنوز تاریخ انتشار دقیقی را برای آن نداریم و مطمئنا راجع به این موضوع در زمانی که از آماده بودن آن اطمینان داشته باشیم صحبت می‌کنیم. می‌دانیم این یک خبر ناامید کننده است اما احساس می‌کنیم زمان بیشتر به تیم سازنده اجازه می‌دهد بهترین تجربه گیمینگ را برای طرفداران ما فراهم کنند.

اخیرا در رابطه با Batman: Return To Arkham جنجال‌هایی وجود داشت چراکه این نسخه بازسازی شده از نسخه اصلی آن در برخی زمینه‌ها بدتر به‌نظر می‌رسید. تعداد زیادی از مقایسه‌های ویدیویی هم این موضوع را تایید می‌کنند. شاید این تاخیر باعث شود Batman: Return To Arkham بهتر به‌نظر برسد.

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.