Loading...

BioWare بزودی IP جدید خود را معرفی خواهد کرد

|
BioWare بزودی IP جدید خود را معرفی خواهد کرد
در حالی که همگان برای اطلاعات بیشتر از Mass Effect: Andromeda هیجان زده هستند، استودیوی BioWare مشغول کار برروی یک بازی معرفی نشده می باشد که قرار است بزودی معرفی شود.

 

سایت GamesIndustry از آقای "پتریک سودرلاند" (Patrick Soderlund)، مدیرعامل EA Studios پرسید که آیا در حال کار بودن عناوین بسیاری از دنیای Star Wars در استودیو های مختلف بدین معنی خواهد بود که IP جدید این استودیو ها در جهان Star Wars خواهد بود؟

ایشان در جواب گفت:

" ما تصمیم گرفتیم تا برخی از بهترین تیم های توسعه دهندمان را انتخاب کنیم و آن ها را برروی Star Wars متمرکز کنیم. آن ها می توانستند در حالت دیگر یک IP جدید بسازند اما موقعیت بسیاری خوبی برای کمپانی ما و توسعه‌دهندگان ما وجود داشت. " همچنین ایشان اضافه کرد که توسعه دهندگان از این موقعیت بسیار خشنود هستند.

در آن طرف ماجرا، BioWare یک IP جدید در دست توسعه دارد که بزودی معرفی خواهد شد، با این حال آقای سودرلاند در مورد این عنوان چیز دیگری نگفت:

"ما در مورد اینکه BioWare در حال کار برروی یک IP جدید می باشد با همگان بسیار روراست بودیم و بزودی حرف های بیشتری از آن خواهیم زد. ما تیم های دیگری که درگیر IP های جدید می باشند نیز داریم، این به نوعی مربوط به حفظ تعادل می باشد. ما باید مطمئن باشیم که عناوین همیشگی ما مانند Battlefield، FIFA،Madden  یا Star Wars به خوبی به جلو بروند و پیشرفت کنند و در عین حال ما چیزی جدید را بسازیم.

بازی بزرگ دیگر BioWare، نسخه بعدی سری Mass Effect، یعنی Andromeda می باشد که در اوایل 2017 عرضه خواهد شد.

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا