Creative Assembly در حال کار بر روی 2 عنوان از سری Total War می باشد

Creative Assembly در حال کار بر روی 2 عنوان از سری Total War می باشد
پس از گذشت تنها یک ماه از عرضه Total War: Warhammer به عنوان آخرین ساخته‌ی کریتیو اسمبلی، حال مشخص شده که این کمپانی محبوب انگلیسی بطور همزمان در حال فعالیت بر روی دو نسخه‌ی دیگر از سری توتال‌وار است.

 

استودیوی Creative Assembly که می‌توان آن را پرچم‌دار ساخت بازی‌های استراتژی در این روزها دانست، همانطور که پیش‌تر نیز وعده داده بود، در حال فعالیت بر روی یک نسخه‌ی تاریخی دیگر پس از Total War: Attila و نسخه‌ی دوم از سه‌گانه‌ی Total War: Warhammer بطور همزمان است. این در حالیست که این استودیوی پُر تلاش دارای تیم‌های متعددی است که علاوه بر نسخه‌های ذکر شده در حال فعالیت بر روی نسخه‌های دیگر مانند Total War: Arena و Total War Battles: Kingdom نیز هستند.

نسخه‌‌ی تاریخی در حال حاضر مراحل پیش از تولید را سپری می‌کند که شامل دوره‌ی تاریخی، تکنولوژی‌ها و فرهنگ‌های جدیدی خواهد بود. در حال حاضر کریتیو اسمبلی چیزی در مورد دوره‌ی زمانی بازی و حتی نام آن منتشر نکرده و در مورد آن گفته است:

این بازی تاریخی و بسیار عظیم خواهد بود، اما به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد.

تیم فعال بر روی نسخه‌ی اول Total War: Warhammer نیز در حال حاضر مراحل پایانی ساخت اولین بروزرسانی بزرگ این بازی را سپری می‌کنند که انتظار می‌رود در روزهای آتی منتشر شود. این تیم بطور همزمان در حال فعالیت بر روی بسته‌های الحاقی پولی و رایگان این بازی هستند. بخش اعظمی از تیم اصلی Total War: Warhammer نیز در حال طراحی و ساخت مدل‌ها و طرح‌های هنری نسخه‌ی دوم Total War: Warhammer هستند که قرار است به عنوان ادامه‌ی نسخه‌ی اول و بخشی از سه‌گانه‌ی این مجموعه ساخته شود.

 

 

خبر خوش برای طرفداران این مجموعه این‌که Creative Assembly اعلام کرده که نسخه‌ی دوم از لحاظ وسعت و سایز نسبت به نسخه‌ی اول بزرگ‌تر خواهد بود که این امر به خاطر محبوبیت فوق‌العاده‌ای است که نسخه‌ی اول پس از انتشار توانست کسب کند. نسخه‌ی اول Total War: Warhammer سریع‌ترین فروش را در مجموعه داشته است.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.