Criterion Games خبر از لغو عنوان ورزشی خود داد

Criterion Games خبر از لغو عنوان ورزشی خود داد
طی نمایشگاه E3 2014 و کنفرانس خبری الکترونیک آرتز استدیو کرایتریون اعلام کرد که در حال ساخت یک IP جدید در سبک ورزشی است. اما پس از ۲ سال این استودیو خبر از لغو شدن بازی داده است

 

استودیو کرایتریون تقریبا دو سال پیش خبر از ساخت یک بازی ورزشی داد و اعلام کرد در کنار همکاری در ساخت سری بازی‌های Star Wars، پروژه ساخت این بازی را نیز با همکاری الکترونیک آرتز پیش خواهد برد. حال پس از ۲ سال الکترونیک آرتز اعلام کرده که این پروژه لغو شده و کرایتریون باید تمرکز خود را بر روی ساخت و پشتیبانی از سری بازی‌های جنگ‌ ستارگان بگذارد.

نماینده الکترنیک آرتز در این باره می‌گوید:

کرایتریون قرار بود یک IP جدید ورزشی بسازد که دیگر ساخت آن لغو شده است، ولی این استودیو هنوز هم در حال کار بر روی IP‌های جدید و خلق ایده‌های تازه  با الکترونیک آرتز است و از طرفی همکاری آن‌ها با سایر استدیوهای الکترونیک آرتز [از جمله سازندگان بازی‌های Star Wars] ادامه دارد.

 

Steep

البته برای هواداران بازی‌های ورزشی خبر لغو شدن این بازی خیلی هم نگران کننده نیست زیرا شرکت یوبیسافت طی کنفرانس خبری خود بازی Steep را رونمایی کرد . بازی که طی نمایشی خود نشان داد پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک بازی ورزشی پرمخاطب را دارد.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
- دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
- نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
- از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.