Loading...

Criterion Games خبر از لغو عنوان ورزشی خود داد

|
Criterion Games خبر از لغو عنوان ورزشی خود داد
طی نمایشگاه E3 2014 و کنفرانس خبری الکترونیک آرتز استدیو کرایتریون اعلام کرد که در حال ساخت یک IP جدید در سبک ورزشی است. اما پس از ۲ سال این استودیو خبر از لغو شدن بازی داده است

 

استودیو کرایتریون تقریبا دو سال پیش خبر از ساخت یک بازی ورزشی داد و اعلام کرد در کنار همکاری در ساخت سری بازی‌های Star Wars، پروژه ساخت این بازی را نیز با همکاری الکترونیک آرتز پیش خواهد برد. حال پس از ۲ سال الکترونیک آرتز اعلام کرده که این پروژه لغو شده و کرایتریون باید تمرکز خود را بر روی ساخت و پشتیبانی از سری بازی‌های جنگ‌ ستارگان بگذارد.

نماینده الکترنیک آرتز در این باره می‌گوید:

کرایتریون قرار بود یک IP جدید ورزشی بسازد که دیگر ساخت آن لغو شده است، ولی این استودیو هنوز هم در حال کار بر روی IP‌های جدید و خلق ایده‌های تازه  با الکترونیک آرتز است و از طرفی همکاری آن‌ها با سایر استدیوهای الکترونیک آرتز [از جمله سازندگان بازی‌های Star Wars] ادامه دارد.

 

Steep

البته برای هواداران بازی‌های ورزشی خبر لغو شدن این بازی خیلی هم نگران کننده نیست زیرا شرکت یوبیسافت طی کنفرانس خبری خود بازی Steep را رونمایی کرد . بازی که طی نمایشی خود نشان داد پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک بازی ورزشی پرمخاطب را دارد.

 

 

 

 

 

 

0
نظرات
  ارسال نظر

  لطفا قبل از ارسال نظر موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  - دیدگاهتان فقط مربوط به این محصول و یا مشکلات و پیشنهادات مربوط به این محصول باشد.
  - نظراتی شامل زمان ارسال، هزینه ارسال، کد پیگیری و .. را فقط از طریق صفحه تماس با ما بیان کنید.
  - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد و در اختیار کسی نیز قرار داده نخواهد شد.
  - از ایمیل معتبر استفاده کنید تا در صورت نیاز به پاسخگویی بیشتر از طریق ایمیل مکاتبه شود.

  برگشت به بالا